Zdrowie i bezpieczeństwo, użytkowanie i pielęgnacja, instrukcja instalacji oraz informacje o rejestracji gwarancji online Hitachi L32hr1u

Zdrowie i bezpieczeństwo są kluczowe w trakcie użytkowania telewizora Hitachi L32HR1U. Przed rozpoczęciem instalacji i użytkowania telewizora należy dokładnie przeczytać instrukcję użytkowania. Należy też zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi pielęgnacji, instalacji i użytkowania telewizora, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia urządzenia. Ważne jest, aby wykonywać wszystkie czynności pielęgnacyjne i instalacyjne w odpowiedni sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Po zakupie telewizora Hitachi L32HR1U warto zarejestrować gwarancję online, aby mieć pewność, że w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z urządzeniem, można skorzystać z usług serwisowych.

Ostatnia aktualizacja: Zdrowie i bezpieczeństwo, użytkowanie i pielęgnacja, instrukcja instalacji oraz informacje o rejestracji gwarancji online Hitachi L32hr1u

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    Raymond DeWalt, ówczesny dyrektor Seabrook Farms, udoskonala pierwszą maszynę do obróbki drewna w celu zwiększenia wydajności i wszechstronności.

    Powstaje firma DEWALT Products Company z fabryką i biurami zlokalizowanymi w Leola w Pensylwanii. Ich produktem jest elektryczna uniwersalna maszyna do obróbki drewna znana jako DeWalt "Wonder-Worker", którą można skonfigurować na 9 różnych sposobów. DEWALT oferował również dedykowaną dłutarkę i frezarkę.

    DEWALT Products Co. przenosi się do nowego i jak na tamte czasy niezwykle nowoczesnego budynku zakładowo-biurowego w Lancaster w Pensylwanii.

    Firma DEWALT rozpoczyna okres szybkiego rozwoju, aby sprostać zamówieniom rządowym związanym z obroną narodową i zapotrzebowaniem na maszyny wojenne. zostaje ponownie zarejestrowana jako DEWALT Inc.

    DEWALT został przejęty przez American Machine Foundry (AMF). Zdjęcie Lancaster, Pensylwania

    DEWALT Inc. rozszerza działalność na Kanadę poprzez w pełni należącą do niej spółkę zależną, znaną jako DeWalt Canada Ltd.

    W ciągu najbliższych dwóch lat zwiększy powierzchnię produkcyjną o 40 000 stóp kwadratowych, aby sprostać zapotrzebowaniu konsumentów.

    DEWALT wprowadza na rynek pierwszą linię przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów zaprojektowanych specjalnie dla firm budowlanych, remontowych i profesjonalnych stolarzy.

    DEWALT uruchamia rewolucyjny system ponad 30 nowych narzędzi bezprzewodowych, w tym najmocniejsze w tamtym czasie narzędzie akumulatorowe, wiertarko-wkrętarkę akumulatorową 14, 4 V i piłę akumulatorową 5 3/8"". System akumulatorowy DEWALT obejmuje wiertarko-wkrętarki, wkrętarki, wkrętarki udarowe, klucz udarowy, piły, latarki i pierwsza kombinowana wiertarko-wkrętarka/wiertarka udarowa.

    Matt Kenseth dołącza do DEWALT Racing jako kierowca w serii NASCAR Busch.

    DEWALT kupuje Momentum Laser, Inc. i Emglo Compressor Company.

    Do tego czasu DEWALT Inc. był odpowiedzialny za ponad 200 elektronarzędzi i ponad 800 akcesoriów.

    Matt Kenseth wygrywa ostatnie mistrzostwa Pucharu Winstona za kierownicą samochodu wyścigowego DEWALT Ford #17.

    W wyniku szeroko zakrojonych badań DEWALT z profesjonalnymi wykonawcami, firma DEWALT opracowała SHOCKS – Active Vibration Control®, który obecnie znajduje się w niektórych młotach obrotowych SDS Plus oraz 1-7/8” i 2” SDS Max, który redukuje wibracje nawet o 50 procent w porównaniu do młotów bez takich systemów.

    DEWALT wprowadza nowy system narzędzi litowo-jonowych 12V MAX* zaprojektowany z myślą o komforcie i kompaktowej konstrukcji z mocą i wiodącymi w branży funkcjami, których potrzebują wykonawcy w miejscu pracy. DEWALT wprowadza również linię akcesoriów do diamentowych tarcz do cięcia metalu. Diamond Edge zapewnia 100-krotnie dłuższą żywotność w porównaniu do standardowej tarczy tnącej DEWALT.

    DEWALT rozszerza swoją ofertę narzędzi litowo-jonowych, wprowadzając nowy system 20V MAX*. DEWALT kontyunuje wsparcie dla 69 milionów użytkowników systemów akumulatorowych 18V XR wprowadzając nowe produkty 18V XR. Akcesoria DEWALT rozszerzyły swoją linię Impact Ready o ponad 100 produktów z zakresu wiercenia, wkręcania, otwornic i nasadek, a także wypuścił ponad 20 nowych produktów z linii Demo akcesoriów do stali.

    DEWALT wprowadza na rynek linię produktów Perform and Protect zaprojektowanych w celu zapewnienia wysokiego poziomu co najmniej jednego z poniższych: kontrola, ograniczanie zapylenia lub niski poziom wibracji, bez utraty wydajności. Produkty Perform and Protect obejmują wiertarki ze sprzęgłem elektrycznym, szlifierki ze sprzęgłem elektrycznym i szlifierki o niskim poziomie wibracji, sprzęgła dwustopniowe i młoty SHOCKS®, odpylanie - w tym osłony szlifierek, odpylacz i odpylacz z uniwersalnym złączem.

    W 2013 roku firma DEWALT wprowadziła na rynek bezprzewodową linię elektronarzędzi 18V XR Brushless, która zawiera silniki bezszczotkowe oraz akumulatory litowo-jonowe o dużej pojemności.

    DEWALT ogłasza inicjatywę Made in the USA na targach STAFDA 2013.

    DEWALT ogłasza 3-letnią współpracę z projektem Wounded Warrior Project i przekazuje 489 000 USD ze sprzedaży specjalistycznych narzędzi DEWALT WWP Limited Edition w pierwszym roku.

    DEWALT ogłasza dodanie nowego zakładu produkcyjnego w Charlotte w Karolinie Północnej. Jest to rozbudowa istniejącego Centrum Dystrybucyjnego.

    DEWALT ogłasza dodanie nowego zakładu produkcyjnego w Greenfield, IN, który obecnie liczy do siedmiu zakładów produkcyjnych wytwarzających produkty marki DEWALT w USA: New Britain, CT, Hampstead, MD, Shelbyville, KY, Greenfield, IN, Cheraw, SC, Charlotte w Północnej Karolinie i Jackson w stanie Tennessee.

    DEWALT wprowadza narzędzie Tool-Connect™, które umożliwia użytkownikom z akumulatorami obsługującymi technologię Bluetooth® łączenie się i śledzenie narzędzi z dowolnego miejsca dzięki aktualizacjom w czasie rzeczywistym z terenu.

    DEWALT wprowadza na rynek XR FLEXVOLT®, pierwszy na świecie akumulator, który automatycznie zmienia napięcie, gdy użytkownik zmienia narzędzia, oferując zarówno zwiększoną moc, jak i czas pracy w miejscu pracy.

    DEWALT przedstawia taśmę mierniczą XP, najmocniejszą jak dotąd taśmę mierniczą, wyposażoną w odporną na uderzenia obudowę, stal wysokowęglową, w pełni powlekaną blaszkę i wzmocniony haczyk mocowany trzema nitami.

    DEWALT rozszerza system 18V XR o siedem nowych gwoździarek do zastosowań szkieletowych, podłogowych i prac wykończeniowych. Nowe narzędzia eliminują potrzebę stosowania ogniw paliwowych i zapewniają spójną, wytrzymałą alternatywę zasilaną przez istniejącą platformę akumulatorową użytkownika.

    DEWALT® YELLOW & BLACK®. TO COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO KOLORYSTYKA.

    Nasze narzędzia i akcesoria są stworzone do pracy na budowie. To tam są testowane. A jeśli pojawia się problem, to go rozwiązujemy. Rezultatem są produkty, za które możemy ręczyć.

    MOCNE I NIEZAWODNE OD 1924 ROKU

    ROZWIĄZANIA DO PRACY

    Nasze produkty znajdziesz na budowach i w warsztatach.
    To tam je testujemy.

    Tam są używane.
    I tam się sprawdzają.

    Cała linia DEWALT rozwija się na placu budowy, ponieważ to właśnie stąd pochodzą pomysły na produkty. Aby nosić nazwę DEWALT, narzędzie musi nie tylko sprostać rygorom miejsca pracy, ale musi wykonać swoje zadanie. I musi to robić dzień po dniu.

    INNOWACJE, KTÓRE MAJĄ ZNACZENIE

    DEWALT jest zawsze w terenie, ucząc się, co działa, a co nie, dzięki czemu możemy sprawić, by wszystko działało lepiej.

    Każda wprowadzana przez nas innowacja wynika z chęci zwiększenia wydajności, łatwości użytkowania lub produktywności.

    Zmieniamy narzędzie, ponieważ zmiana sprawia, że narzędzie działa lepiej dla profesjonalisty, który z niego korzysta, a nie dla samej zmiany.

    Od technologii wykorzystywanej w badaniach kosmosu i w lotnictwie po włączenie technologii Bluetooth® do naszych produktów, DEWALT jest zawsze w czołówce innowacyjności.

    ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

    Bezpośrednie opinie użytkowników inspirują naszych inżynierów do przedefiniowania tego, co jest możliwe. Korzystając z najnowszych technologii, podejmujemy wyzwania w miejscu pracy, aby zwiększyć wydajność, zwiększyć produktywność i pomóc Ci lepiej wykorzystać swoje narzędzia.

    SPONSORING & PARTNERSTWO

    DEWALT® jest wiodącym na świecie producentem i sprzedawcą elektronarzędzi i urządzeń zaprojektowanych specjalnie dla profesjonalnych wykonawców. Wysiłki marketingowe DEWALT, w tym sponsorowanie wydarzeń, konsekwentnie docierają do tych ważnych odbiorców i wspierają pozycję marki DEWALT – GUARANTEED TOUGH®.

    DLACZEGO ELEKTRONARZĘDZIA DEWALT TO GWARANCJA WYTRZYMAŁOŚCI?

    Upuszczamy je. Zasypujemy je pyłem. Przeciążamy je.

    Potrząsamy nimi przez wiele dni. Przyspieszamy je i zatrzymujemy.

    Pozwalamy im pracować non stop tygodniami.

    Zamrażamy je. Wystawiamy je na najgorszą pogodę.

    Włączamy je i wyłączamy miliony razy.

    I nadal oczekujemy od nich, że będą działać i sprawdzać się każdego dnia.

    Każde narzędzie musi przejść najtrudniejsze TESTY DEWALT, zanim trafi na rynek.

    Rozwiązania, które oferujemy

    Bezproblemowa łączność między pasażerami, pojazdem
    i otoczeniem.

    Posługujemy się sprawnie zarówno językiem oprogramowania, jak i samochodu

    W Aptiv wierzymy, że gęstsza sieć połączeń w otoczeniu użytkownika zaczyna się od otwartych platform, głęboko zintegrowanych z systemami detekcji, obliczeniowymi i interfejsowymi, które je obsługują. To dlatego umożliwiamy producentom kontrolowanie oprogramowania, które definiuje ich pojazdy. Producenci zapewniają wyjątkowe środowiska użytkownika w kabinach pojazdów, a Aptiv dostarcza technologie, które to umożliwiają.

    Aptiv dostarcza najlepsze w swojej klasie rozwiązania z zakresu ergonomii użytkowania, takie jak platformy informacyjno-rozrywkowe, zintegrowane kontrolery kokpitu czy systemy detekcji we wnętrzu.

    Obecnie użytkownicy oczekują w samochodzie takich samych funkcji cyfrowych i łączności, jakie mają gdzie indziej, na przykład w telefonach lub w domach. Aby to umożliwić, Aptiv pomaga przekształcić pojazd w platformę opartą na oprogramowaniu. Nasze szerokie możliwości w zakresie oprogramowania i usług pozwalają nam zintegrować w pojeździe szeroką gamę wiodących platform usługowych, takich jak Android. Stosowana przez nas metodyka zwinnego rozwoju umożliwia klientom wprowadzenie nowych, elastycznych modeli biznesowych i zapewnia im nowe korzyści.

    Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach.

    ELASTYCZNOŚĆ — KOMPLETNE ROZWIĄZANIE SYSTEMOWE LUB NIEZALEŻNE FUNKCJE I USŁUGI

    Detekcja i przetwarzanie

    Oprogramowanie

    Usługi

    Android Automotive OS — bezprzewodowo 

    Aptiv to najlepszy pomost między motoryzacją a technologią

    • Aptiv dostarcza pierwsze samochodowe rozwiązanie informacyjno-rozrywkowe z wbudowanymi aplikacjami i usługami Google w samochodzie Polestar 2, a następnie Volvo XC40
    • Dzięki temu umożliwiony zostaje natywny dostęp do takich usług, jak Asystent Google, Mapy Google czy Sklep Google Play.
    • Volvo XC40 to także pierwsze volvo, które otrzymuje aktualizacje oprogramowania i systemu operacyjnego w czasie rzeczywistym bezprzewodowo, a także aplikacje motoryzacyjne stworzone przez globalną społeczność programistów Androida.
    • Android Automotive OS w połączeniu z bezprzewodowymi aktualizacjami pozwoli na ulepszanie pojazdu i dodawanie do niego nowych funkcji, a także na zapewnienie najnowszego środowiska użytkownika przez cały okres jego eksploatacji
    • Aptiv współpracował z Google i kierował rozwojem oraz integracją systemu operacyjnego Android Automotive, jednocześnie uzyskując wczesny dostęp do aktualizacji i funkcji Androida.

    Czytaj więcejDokumentacja Techniczna

    Ciągła integracja

    NOWY, ZWINNY SPOSÓB WSPÓŁPRACY

    Aptiv wykorzystuje podejście „ciągłej integracji” (CI), aby przyspieszyć dostarczanie kluczowych funkcji i zmniejszyć ryzyko podczas tworzenia oprogramowania. Ten zwinny model pracy z wieloma interesariuszami zaczyna się od wyceny i wcale nie kończy się na wprowadzeniu produktu na rynek, gdyż obejmuje również ciągłe dodawanie nowych funkcji.

    • Szybkie aktualizacje, testowanie i integrowanie nowego oprogramowania
    • Idealnie nadaje się do rozwoju platform otwartych, które pozwalają na głęboką współpracę z wiodącymi ekosystemami usługowymi
    • Wysoki poziom automatyzacji jest niezbędnym składnikiem wspólnego rozwoju i zarządzania cyklem życia

    Czytaj więcej

    Detekcja we wnętrzu

    WSPIERANIE SKALOWALNEJ FUNKCJONALNOŚCI DLA BEZPIECZEŃSTWA, KOMFORTU I WYGODY

    • Skalowalne rozwiązania — wszystkie funkcje detekcji we wnętrzu
    • Buduje zaufanie do jazdy automatyzowanej oraz przy przekazywaniu kontroli sterowania przez kierowcę
    • Pełny zestaw czujników do różnych zastosowań
    • Pełna gama zastosowań — od podstawowych funkcji NCAP po rozwiązania z zakresu zaawansowanych interfejsów, które pomagają zróżnicować środowisko użytkownika w kabinie
    • Dostarczane tylko oprogramowanie; łączenie funkcji ze zintegrowanymi kontrolerami kokpitu

    Czytaj więcej

    Zmiana reguł gry

    Wiemy, jak współpracować

    Rozwiązania Aptiv umożliwiają producentom kontrolowanie oprogramowania, które definiuje ich pojazdy. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat platformy informacyjno-rozrywkowej Aptiv Android i jej elastyczności. 

    Podążaj za mobilnością

    Zobacz, co czeka nas w przyszłości, otrzymuj informacje o nowościach na bieżąco.

    Zapisz się, aby otrzymać newsletterNie martw się. Starannie dobieramy treść i częstotliwość wiadomości, a Twój adres e-mail nie zostanie udostępniony.

    Zdrowie i bezpieczeństwo, użytkowanie i pielęgnacja, instrukcja instalacji oraz informacje o rejestracji gwarancji online Hitachi L32hr1u

    Bezpośredni link do pobrania Zdrowie i bezpieczeństwo, użytkowanie i pielęgnacja, instrukcja instalacji oraz informacje o rejestracji gwarancji online Hitachi L32hr1u

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Zdrowie i bezpieczeństwo, użytkowanie i pielęgnacja, instrukcja instalacji oraz informacje o rejestracji gwarancji online Hitachi L32hr1u