Uwagi do wydania Frigidaire Feb374chsa

Frigidaire Feb374chsa jest wydaniem dobrze znanej marki Frigidaire, która oferuje wysokiej jakości sprzęt gospodarstwa domowego. Feb374chsa jest wysokiej jakości urządzeniem przeznaczonym do przechowywania produktów spożywczych i produktów mrożonych. Urządzenie to jest wyposażone w wygodną regulację temperatury, która może być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Urządzenie wyposażone jest również w technologię MultiAirFlow, która zapewnia równomierne chłodzenie w całym zamrażarce. Feb374chsa wyposażona jest w łatwy w obsłudze panel sterowania, który pozwala na łatwe ustawianie temperatury i użytkowanie urządzenia. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w specjalne światło LED, które pozwala na łatwe wybieranie produktów. Frigidaire Feb374chsa jest doskonałym wyborem dla osób, które szukają wydajnego i bezpiecznego urządzenia do przechowywania produktów mrożonych.

Ostatnia aktualizacja: Uwagi do wydania Frigidaire Feb374chsa

Dowiedz się o zmianach i funkcjach zawartych w uaktualnieniach oprogramowania sprzętowego słuchawek AirPods.

Znajdź wersję oprogramowania sprzętowego słuchawek AirPods

Uaktualnienia oprogramowania sprzętowego są dostarczane okresowo, gdy słuchawki AirPods są ładowane i znajdują się w zasięgu łączności Bluetooth z iPhonem, iPadem lub Makiem.

Ponieważ uaktualnienia oprogramowania sprzętowego są dostarczane automatycznie, nie musisz uaktualniać słuchawek AirPods.

Aby za pomocą iPhone’a lub iPada sprawdzić, czy słuchawki AirPods są aktualne, upewnij się, że masz najnowszą wersję systemu iOS lub iPadOS. Przejdź do opcji Ustawienia > Bluetooth, a następnie stuknij przycisk Informacje obok nazwy słuchawek AirPods. Przewiń w dół do sekcji Informacje, aby zobaczyć wersję oprogramowania sprzętowego

Aby za pomocą Maca sprawdzić, czy słuchawki AirPods są aktualne, upewnij się, że masz najnowszą wersję systemu macOS. Naciśnij i przytrzymaj klawisz Option i wybierz kolejno menu Apple  > Informacje o systemie. Kliknij pozycję Bluetooth, a następnie poszukaj informacji o oprogramowaniu sprzętowym pod sekcją AirPods. W systemie macOS Ventura możesz również wybrać kolejno menu Apple  > Ustawienia systemowe, kliknąć opcję Bluetooth, a następnie kliknąć przycisk Informacje

Najnowsze wersje oprogramowania sprzętowego

 • AirPods Pro (2. generacji): 5B58
 • AirPods Pro (1. generacji): 5B59
 • AirPods (2. i 3. generacji): 5B59
 • AirPods Max: 5B59
 • AirPods (1. generacji): 6. 8. 8

Wersja 5B59 — uwagi dotyczące wydania

 • Poprawki błędów i inne ulepszenia
 • Wersja 5B58 — uwagi do wydania

 • Poprawki błędów i inne ulepszenia
 • Wersja 5A377 — uwagi do wydania

  Wersja 5A374 — uwagi do wydania

 • Dodano funkcje i możliwości w celu obsługi nowych słuchawek AirPods Pro (2. generacji)
 • Wersja 4E71 — uwagi do wydania

  Data publikacji: 

  W kryzysie energetycznym bierzemy odpowiedzialność — oferujemy dostęp do cen spot bez opłat, dla wszystkich naszych subskrybentów

  Od dziś masz bezpłatny dostęp do cen spot dzięki rozwiązaniu Kiona — to optymalizuje eksploatację budynków i supermarketów, a tym samym pozwala stawić opór potężnym kosztom energii elektrycznej.

  Przydatne materiały dotyczące programu Adobe Fresco.

  Adobe Fresco to nowoczesna aplikacja do rysowania i malowania przeznaczona dla profesjonalistów, w której można łączyć zawartość wektorową i rastrową, a także symulować korzystanie z naturalnych przyborów i płynnie pracować w ekosystemie produktów Adobe do rysowania i malowania.

  Informacje na temat aplikacji Fresco w wersji 4. 2 (grudzień 2022 r. ) podano w artykule Co nowego.

  Listę obsługiwanych iPhone'ów, iPadów, urządzeń z systemem Windows oraz inne specyfikacje sprzętowe Adobe Fresco można znaleźć w wymaganiach systemowych.

  • Dołącz do naszej społeczności użytkowników i znajdź odpowiedzi na swoje pytania: forum Adobe Fresco.
  • Tu można znaleźć pomocne informacje o produkcie, inspirację i wsparcie techniczne: Pomoc programu Adobe Fresco.
  • Zgłoś nowe funkcje i błędy: usługa UserVoice..

  Pomoc dotyczącą użytkowania produktu, sprzedaży, rejestracji i rozwiązywania problemów można uzyskać na stronie http://www. com/go/customer_support_pl.

  Aby korzystać z produktu, użytkownik musi zaakceptować umowę licencyjną oraz warunki gwarancji. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie www. com/go/eulas_pl. Ten produkt nie będzie działać, jeśli nie zostanie aktywowany i zarejestrowany przez Internet. Aktywacja i rejestracja jest obowiązkowa. Aktywacja telefoniczna nie jest jeszcze dostępna. Więcej informacji: www. com/go/activation_pl.

  Licencja Adobe dla pojedynczego użytkownika umożliwia dokonanie instalacji jednego produktu na dwóch komputerach (np. na jednym komputerze w pracy i na jednym komputerze w domu). Jednak z oprogramowania może korzystać tylko ta sama osoba i nie może ono być używane równocześnie na obydwu komputerach.

  Aby zainstalować produkt na trzecim komputerze, należy najpierw dezaktywować oprogramowanie na jednym z dwóch używanych komputerów. W tym celu wybierz polecenie Pomoc > Dezaktywacja.

  Jeśli masz pytanie lub pomysł, którym chcesz się podzielić, chętnie o tym usłyszymy. Podziel się swoimi przemyśleniami na forum Adobe Fresco.

  Uwagi do wydania Frigidaire Feb374chsa

  Bezpośredni link do pobrania Uwagi do wydania Frigidaire Feb374chsa

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Uwagi do wydania Frigidaire Feb374chsa