Specyfikacja części Funkcja Dewalt Dw929

Specyfikacja części funkcji Dewalt DW929 jest idealna dla wymagających amatorów i profesjonalistów, którzy potrzebują mocnych i wytrzymałych narzędzi. Model Dw929 jest wyposażony w silnik o mocy 2,5 A, który dostarcza maksymalnego momentu obrotowego w wysokich i niskich prędkościach. Model DW929 ma obrotowy uchwyt, który pozwala na łatwe i precyzyjne ustawienie narzędzia podczas pracy. Ma również funkcję wyłącznika bezpieczeństwa, która zapobiega przypadkowemu uruchamianiu narzędzia. Model DW929 jest wyposażony w trzy ustawienia prędkości, dzięki czemu można dostosować siłę i precyzję do różnych projektów. Jego kompaktowa konstrukcja jest wygodna w użyciu, a wymienne końcówki umożliwiają szybką i łatwą wymianę narzędzi.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja części Funkcja Dewalt Dw929

WIĘCEJ MOCY DLA CIEBIE

Zapoznaj się z naszymi najpopularniejszymi kategoriami elektronarzędzi poniżej, w tym na naszą innowacyjną i wszechstronną gamę XR FLEXVOLT.

WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH

Od pił po śrubokręty - nasze narzędzia ręczne są projektowane z myślą o precyzyjnych wynikach każdego dnia.

AKCESORIA DO KAŻDEJ PRACY

Właściwe dobrane akcesoria robią różnicę. Znajdź poniżej idealne akcesoria do każdej pracy.

OCHRONA, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

Zaprojektowana dla profesjonalnego pracownika, nasza odzież robocza jest dostosowana do wymagań każdego środowiska pracy.

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki dla sprzętów marki Dewalt. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD.

▷ Porównanie DeWALT DWD024 i DeWALT DWD024S: Specyfikacja · Uchwyt · Funkcje i możliwości · Zasilanie

DeWALT DWD024 często porównują

DeWALT DWD024S często porównują    Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz analitycznych.

    Specyfikacja części Funkcja Dewalt Dw929

    Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja części Funkcja Dewalt Dw929

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Specyfikacja części Funkcja Dewalt Dw929