Podręcznik widza Aeg 1400 D

Podręcznik widza Aeg 1400 D to wysoce wydajny projektor wideo wyposażony w wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości. Jego technologia jest kompatybilna z różnymi formatami wideo, dzięki czemu możesz oglądać filmy, a także zdjęcia i obrazy w wysokiej jakości. Podręcznik widza Aeg 1400 D jest wyposażony w wiele funkcji, w tym wygodny pilot zdalnego sterowania, który umożliwia łatwe sterowanie projektorem. Ponadto posiada różne ustawienia obrazu, takie jak kontrast, jasność, nasycenie i wyostrzanie, które pozwalają dostosować obraz do twoich preferencji. Projektor ma również funkcje przetwarzania obrazu, które zapewniają wysoką jakość obrazu. Jest to doskonałe rozwiązanie do domowego kina, które zapewnia wysokiej jakości wideo i audio.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik widza Aeg 1400 D

O chrześcijańskich korzeniach Polski

2022-06-15

Zachęcamy do zapoznania się z filmem edukacyjnym pt. „O chrześcijańskich korzeniach Polski”. W materiale, przeznaczonym dla wszystkich etapów edukacyjnych, uczniowie mają okazję poznać tajemniczego rycerza Jaksę, który wziął udział w jednej z wypraw krzyżowych do Ziemi Świętej. Dzięki jego staraniom w Miechowie został wybudowany kościół, z czasem nazywany „Polską Jerozolimą”.

Szanowni Państwo,

od marca nie będziemy już zamieszczać propozycji zdalnych lekcji.
Nauczycieli, którzy wspierali się materiałami znajdującymi się na tej stronie, zachęcamy do korzystania z treści publikowanych na stronie epodręczniki. pl, scholaris. pl czy lekcjewsieci. pl, a także na innych portalach, z których korzystaliśmy przy tworzeniu zdalnych lekcji. Dodatkowo przypominamy, że uruchomiliśmy techniczną infolinię dla nauczycieli.

Poradniki

Materiały dydaktyczne do nauki zdalnej, hybrydowej i tradycyjnej

zobacz wszystkie
{"register":{"columns":[]}}

O nas

ManualDB to baza danych instrukcji użytkowania, która jest ciągle rozszerzana o inne podręczniki. Grupujemy instrukcje z kilku stron wraz z podręcznikami, więc nie trzeba szukać na wielu serwerach, ale instrukcję znaleźć można łatwo u nas, a przekierujemy na odpowiednią stronę internetową. Wszystkie podręczniki sprawdza zespół doświadczonych pracowników. Masz pewność, że u nas znajdziesz zawsze instrukcją użytkownika. Pobranie (download) podręczników i instrukcji w języku polskim jest bezpłatne.

Podręcznik widza Aeg 1400 D

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik widza Aeg 1400 D

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik widza Aeg 1400 D