Podręcznik właściciela i operatora Aeg Sk58200f0

Podręcznik właściciela i operatora Aeg Sk58200f0 to oficjalny podręcznik serwisowy firmy Aeg, który zawiera informacje na temat obsługi, konserwacji i naprawy urządzenia. Zawiera on wszystkie niezbędne informacje, takie jak wymagania dotyczące instalacji, konfiguracji i konserwacji urządzenia, a także szczegółowe instrukcje i wskazówki dotyczące obsługi. Podręcznik zawiera również informacje na temat bezpieczeństwa i warunków gwarancji. Podręcznik jest dostępny online i można go pobrać na stronie producenta. Zawiera on wszystkie informacje niezbędne do prawidłowego korzystania z urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik właściciela i operatora Aeg Sk58200f0

Podręcznik dla przedsiębiorcy

W ramach projektu został przygotowany podręcznik do samooceny zużycia energii dla małego i średniego przedsiębiorcy, który ma pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na pytanie, dlaczego warto zwiększać efektywność energetyczną w przedsiębiorstwie oraz jakimi metodami się posłużyć.

Wśród wybranych metod rozróżniono działania techniczne oraz pozatechniczne.

Opisane w podręczniku zagadnienia i działania mają być podpowiedzią, gdzie szukać oszczędności.

Ma on także zachęcić do przyjrzenia się przedsiębiorstwu, wprowadzeniu ulepszeń i co za tym idzie uzyskania wymiernych korzyści finansowych. Niektóre z tych działań można wykonać samodzielnie i są one niskonakładowe albo nawet bezkosztowe.

Część z nich wymaga jednak przeprowadzenia audytu energetycznego, który wykaże i uzasadni możliwe oszczędności a także zarekomenduje działania i wskaże ich okresy zwrotu. Przeprowadzenie audytu energetycznego jest konieczne przy ubieganiu się o środki finansowe z dedykowanych programów proefektywnościowych. Dodatkowo podręcznik ten ma pomóc przedsiębiorcy w określeniu pozycji swojego przedsiębiorstwa w kontekście pojęcia Przemysłu 4. 0.

Zachęcamy do lektury i częstego korzystania z opisanych metod i wskazówek.

Jako uzupełnienie do podręcznika został przygotowany self-audyt jest to narzędzie do ułatwiające samodzielne przeprowadzenie audytu energetycznego w przedsiębiorstwie.

Powodzenia!!!

Materiały

Podręcznik do samooceny zużycia energii dla MŚP
Podręcznik​_do​_samooceny​_zużycia​_energii​_dla​_MŚP. pdf3. 13MB

Informacje o publikacji dokumentu

Ostatnia modyfikacja:
19. 12. 2020 22:06 Aneta Ciszewska

Pierwsza publikacja:
23. 05. 2019 14:47 Aneta Ciszewska

Głębokość urządzenia wynosi 55 cm. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A+. Zasilanie lodówki: 230-240V / 50 Hz. Lodówka AEG-ELECTROLUX SKS58200F0 jest w kolorze Biały. Urządzenie pracuje w poziomie hałasu 35 dB. Lodówka przeznaczona jest Do zabudowy. Szerokość urządzenia 59. 6 cm. Pojemność całkowita brutto AEG-ELECTROLUX SKS58200F0 wynosi 140 l. Wysokość lodówki wynosi 81. 5 cm. Typ lodówki: Chłodziarka. Średnie zużycie energii w skali roku wynosi 124 [kWh/rok].

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do lodówki do zabudowy AEG-ELECTROLUX SKS58200F0.Przewodnik użytkowania został dodany 20. 12. 2012.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: angielski, polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą AEG-ELECTROLUX SKS58200F0 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 5. 5 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Ogólne
KolorBiały
Komora chłodząca
Pojemność całkowita netto [l]136
Pojemność całkowita brutto [l]140
Montaż
Wysokość wnęki do zabudowy [cm]82
Szerokość wnęki do zabudowy [cm]60
Głębokość wnęki do zabudowy [cm]55
Głębokość [cm]
Szerokość [cm]59. 6
Zasilanie
Klasa energetycznaA+
Drzwi
Możliwość obustronnego montażu drzwiTak
Liczba drzwi zewnętrznych1
Parametry fizyczne
Waga [kg]33
Parametry techniczne
Ilość termostatów
Średnie roczne zużycie energii [kWh/rok]124
Typ lodówkiChłodziarka
Poziom hałasu [dB]35
Zasilanie230-240V / 50 Hz
Zamrażarka
Ilość balkoników3
Położenie zamrażarkiBrak
Chłodziarka
Pojemność netto chłodziarki [l]
Rodzaj balkonikówNa nabiał, Na butelki i pojemniki
Ilość półek
Rodzaj półki/ekSzklane
Konstrukcja
Oświetlenie wewnętrzne
Funkcje
RozmrażanieAutomatyczne
Płyta
Wysokość [cm]81. 5
Typ urządzeniaDo zabudowy
Kierunek otwieraniaPrawy
Liczba agregatów1 szt.

Oceń AEG-ELECTROLUX SKS58200F0

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Zebrano tutaj Elementy montażowe do chłodziarek AEG SKS58200F0. Tworzymy poradnik, jak naprawiać i dbać o sprzęty. Baza Porad stale się rozwija. Prócz tego pokazujemy na filmikach na kanale Youtube, jak wymieniać uszkodzone części na nowe. Przewertuj jakie inne części przypisane są do Twojego modelu: chłodziarek AEG SKS58200F0. Nie przegap!

Podręcznik właściciela i operatora Aeg Sk58200f0

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik właściciela i operatora Aeg Sk58200f0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik właściciela i operatora Aeg Sk58200f0