Podręcznik użytkownika sieci Web Bosch Wtr87tw2cs

Podręcznik użytkownika sieci Web Bosch Wtr87tw2cs jest doskonałym narzędziem do tworzenia sieci bezprzewodowych. Jest łatwy w użyciu i zawiera kompleksowe instrukcje krok po kroku, aby pomóc użytkownikom w konfiguracji i używaniu sieci. Może być używany do tworzenia sieci domowych, które są zarówno bezpieczne, jak i wydajne. Podręcznik użytkownika sieci Web Bosch Wtr87tw2cs zawiera wszystkie informacje potrzebne do skonfigurowania i zarządzania siecią, w tym informacje na temat konfiguracji urządzeń, bezpieczeństwa sieci, ustawień routera oraz konfiguracji połączeń. Podręcznik użytkownika sieci Web Bosch Wtr87tw2cs zapewnia użytkownikom wszystko, co potrzebne do tworzenia i wykorzystywania wydajnej, bezpiecznej sieci bezprzewodowej.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika sieci Web Bosch Wtr87tw2cs

Nawigacja, elastyczne planowanie tras lub efektywny trening fitness: łączymy Cię z Twoim cyfrowym otoczeniem i otwieramy zupełnie nowe wymiary korzystania z roweru elektrycznego dla zapewnienia jeszcze większej radości z jazdy!

Nawigacja

Na następnym skrzyżowaniu w lewo

Wyznaczanie najkrótszej trasy od punktu A do punktu B lub spontaniczne odkrywanie nowych miejsc: dzięki systemowi GPS i inteligentnemu planowaniu trasy komputer pokładowy bezstresowo przeprowadzi Cię przez wielkomiejską dżunglę lub nieznany teren w naturze. 

Fitness

Trener personalny na pokładzie

Przemień swój rower elektryczny w inteligentnego osobistego trenera: komputer pokładowy zarejestruje każdą z Twoich jazd. Dzięki temu zawsze możesz monitorować swoją aktywność, włączyć osobisty trening do codziennych zajęć i przeanalizować go po jeździe. Możesz zsynchronizować dane dotyczące jazdy z aplikacji eBike Connect z aplikacjami Strava, Apple Health lub Google Fit.

Lock

Złodzieje nie mają żadnych szans

W ten sposób możesz wszędzie bezstresowo zaparkować swój rower elektryczny: funkcja Premium Lock zapewnia dodatkową ochronę przed złodziejami. Gdy tylko wyjmiesz komputer pokładowy, silnik przestanie wspomagać napęd Twojego roweru elektrycznego; dzięki temu rower stanie się nieatrakcyjny dla złodziei. 

Wskaźnik zasięgu

Długa radość z jazdy

Jeszcze lepsze planowanie tras: przed i w trakcie jazdy komputer pokładowy dokładnie pokazuje odległość możliwą do pokonania przy wybranym wspomaganiu przez silnik i aktualnym poziomie naładowania akumulatora.

Spersonalizowany ekran

Jakby stworzony dla Ciebie

eBike Connect dopasowuje się do Ciebie: to Ty decydujesz o tym, co wyświetla komputer pokładowy – np. stan naładowania akumulatora w trybie pełnoekranowym lub wspomaganie przez silnik wyrażone w watach. Potrzebne informacje zawsze znajdują się w zasięgu Twojego wzroku.

  1. HomeBrother
  2. Serwis i wsparcie
  3. Podręczniki i instrukcje

Znajdź instrukcję obsługi lub podręcznik użytkownika do swojego urządzenia.

Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

Wyszukaj akcesoria i części zamienne.

Nasza wyszukiwarka online pomoże Ci zlokalizować i zakupić oryginalne części zamienne do Twojego urządzenia gospodarstwa domowego. Musisz tylko znać E-numer swojego urządzenia (E-Nr). Zazwyczaj znajduje się on w okolicy drzwiczek lub na tabliczce znamionowej urządzenia.

Wprowadź numer modelu (E-Nr)

Proszę wprowadzić E-numer

Podane dane są niepoprawne

Niepoprawna liczba znaków

Wprowadź prawidłowy E-numer

To pole przyjmuje tylko cyfry

E-numer urządzenia nie istnieje. Sprawdź format dodawanego pliku. Tylko formaty. png i. jpg są akceptowane.

Problem techniczny. Spróbuj ponownie lub wpisz e-numer urządzenia ręcznie.

Proszę wprowadzić numer urządzenia

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Podręcznik użytkownika sieci Web Bosch Wtr87tw2cs

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika sieci Web Bosch Wtr87tw2cs

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika sieci Web Bosch Wtr87tw2cs