Podręcznik dotyczący obsługiwanego sprzętu Haier Cf 60g

Haier CF 60G to wielofunkcyjny sprzęt, który ma szeroki zakres zastosowań. Jego podręcznik obsługi zawiera informacje na temat jego ustawień, w tym ustawień sieci, ustawień drukowania, ustawień kopiowania, skanowania i faxowania. Podręcznik także zawiera wskazówki dotyczące instalacji i konserwacji sprzętu, a także informacje dotyczące rozwiązywania problemów, które mogą się pojawić. Ponadto podręcznik zawiera informacje na temat środowiska i jego przestrzegania, a także regulacji dotyczących korzystania z urządzenia. Podręcznik jest przydatnym narzędziem dla użytkowników, którzy korzystają z sprzętu Haier CF 60G, pozwalając im na pełne wykorzystanie jego możliwości.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik dotyczący obsługiwanego sprzętu Haier Cf 60g

 1. 7AGD
 2. Marki
 3. Haier

Ocena: 4, 0 na 5 (6917 oceny3 opinie)

O popularności marki Haier nie trzeba nikogo przekonywać. Haier jest międzynarodową firmą zajmującą się produkcją sprzętów AGD i elektroniki użytkowej. W ofercie tej marki znajdziesz szereg rozwiązań dedykowanych do domu i do firmy. Oferta obejmuje między innymi lodówki, pralki, pralko-suszarki i kuchenki mikrofalowe. Haier jako jeden z nielicznych producentów ma w swojej ofercie też szeroką gamę nowoczesnych lodówek side-by-side, czyli lodówek dwudrzwiowych o bardzo dużej pojemności. Ten producent może się pochwalić bardzo wysoką sprzedażą. W samym tylko roku 2013 AGD Haier byłoby wybierane w 11, 6% przypadków. Tak ogromny udział w rynku zagwarantowały firmie doskonałe opinie i możliwość dalszego bardzo dynamicznego rozwoju. Firma została założona w 1920 roku w Chinach i zaczęła od produkcji lodówek, ale początkowo marka nosiła inną nazwę. Tę obecną przyjęła dopiero w 1991 roku. W Europie Haier ma aż 3% udziału w rynku, co oznacza, że spośród wszystkich sprzedanych urządzeń AGD, aż 3% sprzętów to rozwiązania marki Haier.

Lodówki Haier

Zapoznaj się z bogatą ofertą na lodówki Haier ze znanych sklepów.Chłodziarko-zamrażarki Haier to gwarancja zadowolenia z użytkowania. Zebraliśmy 8 modeli lodówek w tym lodówki wolnostojące Haier oraz lodówki side by side Haier.Haier to lodówki solidnie wykonane i niezastąpione w każdym domu.


 • HRF-522DG7
  Haier

  Lodówka
  side by side

  pełny No Frost

  od 3. 499 (2 oferty)


 • HTF-456DN6
  Haier

  Lodówka
  wolnostojąca

  No Frost

  3. 999


 • HRF-522IG6
  Haier

  3. 199


 • HRF-521DM6
  Haier

  2. 799

Haier konkuruje z największymi firmami zajmującymi się produkcją sprzętów gospodarstwa domowego. Wyzwaniem dla marki Haier było sprostanie wymaganiom rozproszonego europejskiego rynku. W każdym kraju Europy klienci oczekują nieco innych funkcjonalności, więc marka Haier musiała rozszerzyć swoją ofertę na tyle, by zagwarantować klientom zróżnicowanie produktów pod względem funkcjonalności, kolorów, stylów i wielkości. Haier sprzedaje białe, srebrne, czarne i grafitowe lodówki, a także nowoczesne mikrofalówki i pralko-suszarki o dużym załadunku. Produkty tej firmy są energooszczędne, więc decydując się na nie, gwarantujesz sobie oszczędność pieniędzy. Na europejskim rynku do zakupu produktów tej marki nakłaniają klientów przede wszystkim doskonałe opinie o Haier. Firma ma ugruntowaną pozycję i cieszy się popularnością przede wszystkim wśród klientów, którzy mają bardzo wysokie wymagania. Oferta zawiera jednak produkty zarówno z segmentu budżetowego, jak i z segmentu premium, a opinie o sprzęcie Haier w przypadku obu segmentów są bardzo podobne.

Bez względu na cenę, wszystkie sprzęty Haier cechują się funkcjonalnością całkowicie zgodną z deklaracjami producenta. Produkty marki Haier są skrojone na miarę potrzeb różnych użytkowników. W ofercie znajdziesz zarówno małe lodówko-zamrażarki przeznaczone do niewielkich kuchni, jak i duże chłodziarko-zamrażarki dedykowane większym rodzinom. Poszczególne modele cechują się różnymi klasami energetycznymi oraz zróżnicowaną pojemnością. Stylistyka tych urządzeń jest bardzo prosta, niemalże minimalistyczna, dzięki czemu pasują one do różnych wnętrz. AGD od Haier to wyższa jakość w korzystnych cenach. Na urządzenia udzielana jest długa gwarancja producenta, a długość tej gwarancji jest zależna od wybranego modelu. Poszczególne modele mogą mieć od roku do 3 lat gwarancji. Klientów zawsze ciekawi też każda promocja na te urządzenia, więc jeśli i Ty zastanawiasz się, gdzie kupić tanio sprzęty marki Haier, to zapraszamy do porównania poszczególnych modeli za pomocą strony 7agd. pl.

Haier - sprzęt AGD

Sklepy z ofertą AGD Haier - gdzie kupić

Media Expert27 szt. Przejdź do sklepu

OleOle22 szt. pl/images/sklepy/3/electro. png" alt="Electro"/>Electro27 szt. pl/images/sklepy/3/euro. png" alt="RTV EURO AGD"/>RTV EURO AGD22 szt. pl/images/sklepy/3/mediamarkt. png" alt="Media Markt"/>Media Markt16 szt. pl/images/sklepy/3/avans. png" alt="Avans"/>Avans1 szt. pl/images/sklepy/3/neo24. png" alt="NEO24"/>NEO241 szt. pl/images/sklepy/3/neonet. png" alt="Neonet"/>Neonet5 szt. Przejdź do sklepu

Opinie o sprzęcie Haier

Poniżej poznasz opinie o AGD Haier. Napisz recenzję i pokaż innym co uważasz o urządzeniach Haier.


Opinie nie są objęte procedurą weryfikacji zakupu

Ocena

Haier

4, 0/5

(6917 głosy)

Sposób liczenia »

 • Nie polecam absolutnie sprzętu tej firmy. Lodówka od samego początku źle chodziła, przychodził serwisant dwa razy twierdząc, że lodówka działa bez zarzutu po czym lodówka po kilku dniach wysiadła kompletnie. Firma nie chce wymienić sprzętu tylko chce naprawiać śmierdząca już lodówkę i to jeszcze przez ten sam serwis czyli totalnych partaczy bez kompetencji. Odradzam odradzam po stokroć odradzam sprzęty tej firmy

  niepolecaOcenił(a) na: 0, 0

 • Mikrofalówkę tej marki użytkuję już kilka miesięcy. Bardzo fajnie grzeje i ma praktyczną funkcję grilla. Na dodatek świetnie prezentuje się wizualnie. Pasuje do całego wystroju reszty kuchni.

  polecaOcenił(a) na: 4, 0

 • Pralkosuszarka jest świetnym rozwiązaniem dla każdego kto nie ma czasu aby suszyć ubrania na linkach. Polecam!!!

  polecaOcenił(a) na: 5, 0

1 - Zasady ogólne

Gwarant, firma Candy Hoover Polska Sp. z o. o. zwana dalej „Haier”, udziela Gwarancji na urządzenia AGD marki HAIER na poniższych warunkach.

Przedmiot gwarancji
Gwarancją objęte są następujące urządzenia marki HAIER: chłodziarki, zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, pralki, suszarki, pralko-suszarki, zmywarki, witryny chłodnicze do win, kuchenki mikrofalowe, piekarniki, czajniki, tostery, wyciskarki do cytrusów oraz blendery.

Czas trwania gwarancji
Gwarancja obowiązuje przez okres 24 miesięcy liczony od daty zakupu.

Zasięg terytorialny
Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i dotyczy wyłącznie urządzeń marki HAIER wprowadzonych do obrotu przez firmę Candy Hoover Polska Sp. na rynek polski.

Ważność
Gwarancja obejmuje urządzenia nowe, pełnowartościowe a uprawnienia gwarancyjne przysługują osobie fizycznej zwanej dalej Klientem, która nabyła towar w celu bezpośrednio nie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową.
Do realizacji uprawnień gwarancyjnych wymagany jest dowód zakupu oraz prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna. Haier zastrzega sobie prawo odmowy naprawy gwarancyjnej jeśli informacje na dokumencie zakupu i karcie gwarancyjnej są niezgodne z danymi urządzenia. Usunięcie tabliczki znamionowej urządzenia unieważnia gwarancję.

Zgłoszenia i obsługa reklamacji
Problemy techniczne należy zgłaszać na infolinię HAIER nr tel. 22 5851111 lub 0 801081314 lub poprzez stronę internetową http://www. pl zakładka wsparcie serwisowe.

Wady ujawnione w okresie gwarancji zostaną usunięte przez autoryzowany serwis w możliwie najkrótszym terminie, nieprzekraczającym 30 dni licząc od daty przyjęcia zgłoszenia. Naprawy dużych urządzeń AGD wykonywane będą u klienta, w razie konieczności naprawy w warsztacie serwis przewiezie urządzenie do warsztatu i z powrotem. Do naprawy wymagane jest udostępnienie urządzenia przez Klienta.
Jeśli usterki nie da się usunąć Gwarant może podjąć decyzję o wymianie urządzenia na nowe oferując urządzenie identyczne lub o zbliżonych parametrach.
W przypadku gdy wymiana nie będzie możliwa Gwarant wystawi oświadczenie serwisowe umożliwiające rozliczenie reklamacji przez sprzedawcę urządzenia.

Jeśli podczas wizyty technika okaże się, że urządzenie działa prawidłowo lub zgłaszany problem nie jest objęty gwarancją klient może być obciążony kosztami interwencji serwisu.

2 - Ograniczenia

Gwarancja nie obejmuje:

- materiałów i czynności należących do normalnej obsługi eksploatacyjnej, np. zainstalowanie sprzętu, programowanie, czyszczenie filtrów, pompy, wymiana żarówek i bezpieczników, sprawdzenie działania, konserwacja. Usługi w/w są płatne przez Klienta,

- części zużywających się, np. żarówek, uszczelek, filtra węglowego, filtra tłuszczu, filtra wody, pokręteł,

- naprawy lub wymiany, ani zwrotu ceny zakupu w odniesieniu do urządzeń, w których ujawniły się usterki spowodowane zaniedbaniami ze strony klienta oraz/lub eksploatacją niezgodną z instrukcją obsługi dołączoną do urządzenia w momencie sprzedaży, wynikające z uderzenia pioruna, działania warunków atmosferycznych, przepięć oraz przetężeń, niewystarczającego lub nieregularnego zasilania elektrycznego, nieprawidłowego użycia lub użycia niezgodnego z normami technicznymi oraz/lub zasadami BHP obowiązującymi w kraju, w którym urządzenie jest eksploatowane, a także odszkodowania za ewentualne szkody spowodowane przez urządzenia,

- naprawy, wymiany ani zwrotu ceny zakupu w związku z nieprawidłowościami w pracy urządzenia wynikającymi z instalacją niezgodną z instrukcją instalacji dołączoną do urządzenia oraz z napraw bądź modyfikacji urządzenia przeprowadzanych przez nieautoryzowane serwisy, osoby nieupoważnione przez HAIER, a także odszkodowania za ewentualne szkody spowodowane przez urządzenia,

- uszkodzeń mechanicznych i szkód transportowych

- odszkodowania za szkody przypadkowe lub wynikających z utraty lub niemożności wykorzystania urządzenia, odszkodowanie za zepsute artykuły spożywcze, zniszczoną lub zabrudzoną odzież, 

- Haier nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszone braki / uszkodzenia dotyczące akcesoriów takich jak: półki do chłodziarek, półki na butelki, pojemniki na jajka, żarówki, itp. w momencie gdy zgłoszenie takie zostanie zarejestrowane po 7 dniach od momentu zakupu sprzętu przez Klienta końcowego,

- Klient traci wszelkie prawa wynikające z gwarancji w przypadku dokonywania nieautoryzowanych napraw lub zmian konstrukcyjnych. Gwarancja może nie mieć zastosowania w sytuacji, gdy sprzęt używany jest do celów przemysłowych, komercyjnych lub innych niezgodnych z przeznaczeniem.

- Montaż urządzenia wymagający specjalistycznego podłączenia, np. płyty kuchennej, piekarnika, musi być przeprowadzony wyłącznie przez instalatora z uprawnieniami w sposób zalecany przez producenta. Zbadanie skuteczności obwodu ochronnego instalacji elektrycznej lub szczelności instalacji gazowej dokonane po montażu urządzenia należy potwierdzić w karcie gwarancyjnej pieczątką i podpisem instalatora pod rygorem utraty uprawnień gwarancyjnych.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wobec sprzedawcy wynikających z przepisów o rękojmi.

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Podręcznik dotyczący obsługiwanego sprzętu Haier Cf 60g

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik dotyczący obsługiwanego sprzętu Haier Cf 60g

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik dotyczący obsługiwanego sprzętu Haier Cf 60g