Instrukcja szybkiego startu i gwarancja Dell Inspiron Du119

Instrukcja szybkiego startu i gwarancja Dell Inspiron Du119 to szczegółowe informacje o Twoim produkcie. Instrukcja szybkiego startu zawiera informacje, które pomogą Ci w korzystaniu z wszystkich funkcji Twojego produktu, w tym informacje o podłączaniu i instalacji. Gwarancja Dell Inspiron Du119 daje Ci pewność, że Twoje urządzenie będzie działać w sposób zgodny z założeniami. Instrukcja szybkiego startu i gwarancja Dell Inspiron Du119 to pierwsze kroki do korzystania z Twojego produktu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja szybkiego startu i gwarancja Dell Inspiron Du119

Ostatnia aktualizacja: przezМакс Вега.

Oto czynności, które powinieneś wykonać, jeśli chcesz przywrócić laptopa firmy Dell do ustawień fabrycznych. Procedura może się nieznacznie różnić, w zależności od tego, z jakiego modelu komputera korzystasz.

Ważne: Jeśli przywrócisz komputer do ustawień fabrycznych, dane zapisane na dysku C zostaną skasowane. Zanim więc rozpoczniesz tę procedurę, skopiuj ważne dane w bezpieczne miejsce.

Powrót do ustawień fabrycznych w Dell

Najpierw zrestartuj komputer. Aby to zrobić, kliknij w Start, następnie w strzałkę obok przycisku Zamknij, a potem – Uruchom ponownie.

Gdy tylko komputer uruchomi się ponownie, zacznij przyciskać guzik F8. Rób to tak długo, aż zobaczysz na ekranie Ustawienia Zaawansowane.

Ważne: Musisz rozpocząć przyciskanie guzika F8 zanim logo Windowsa pokaże się na ekranie. Jeśli zaczniesz przyciskać F8 po tym, jak zobaczysz na ekranie logo Windows, Ustawienia Zaawansowane nie wyświetlą się. Jeśli za pierwszym podejściem Ci się nie uda – spróbuj ponownie.

Naciśnij przycisk strzałki w dół, aby wybrać w Ustawieniach Zaawansowanych opcję Napraw komputer. Naciśnij Enter.

Określ preferowany język ustawień, potem kliknij Dalej.

Zaloguj się, jako administrator komputera, potem wybierz OK.

Wybierz Przywracanie ustawień fabrycznych Dell.

W oknie Przywracania ustawień fabrycznych Dell kliknij Dalej.

Wybierz opcję Tak, sformatuj dysk twardy i przywróć system do ustawień fabrycznych.

Kliknij Dalej. Komputer został przywrócony do ustawień fabrycznych.

Gdy zakończysz operację, wybierz Zakończ, by uruchomić komputer ponownie.

Dziękujemy użytkownikowi danbar za opracowanie tej porady.

Zdjęcie: © Unsplash. com

Ten dokument zatytułowany "Laptop Dell - przywracanie ustawień fabrycznych" opublikowany przez CCM (pl. net) jest udostępniany na licencji Creative Commons. Możesz kopiować i modyfikować kopie tej strony, na warunkach określonych przez licencję i wymienionych w niniejszym tekście.

Dostępne prowadnice

System Windows 10
PowierzchniaProgram Microsoft Edge

Windows 10

W domu lub w miejscu praca te przewodniki ułatwią szybkie rozpoczęcie korzystania z nich.

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji sklepu Microsoft Store, dzięki którym można szybko rozpocząć pracę i zacząć korzystać z dodatku m.

Szybki Start: Windows Defender

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji usługi Windows Defender, dzięki którym można szybko rozpocząć pracę z innymi.

Szybki Start:https://go. com/fwlink/? linkid=825670aplikacji Maps

Ten krótki przewodnik PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji aplikacji Maps, dzięki czemu można szybko rozpocząć pracę. Dowiesz się, jak korzystać z kilku znanych funkcji, które ułatwiają Oszczędzanie czasu i baw się w podróży.

Szybki Start: zdjęciahttps://go. com/fwlink/? linkid=825671aplikacji

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji aplikacji Zdjęcia, dzięki którym można szybko rozpocząć pracę. Dowiesz się, jak korzystać z narzędzi do edycji i funkcji organizacji, które będą tworzyć zdjęcia i albumy z listy.

Szybki Start: filmy & aplikacji TV

W tym krótkim przewodniku PDF przedstawiono niektóre przydatne porady i wskazówki ułatwiające rozpoczęcie korzystania z aplikacji Filmy i telewizor w systemie Windows 10. com/fwlink/? linkid=825647" target="_blank">Szybki Start: pulpit w pracy

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji pulpitu, dzięki czemu można szybko rozpocząć pracę, korzystając z domu lub w pracy. Dowiesz się, jak korzystać z nowych funkcji, które mogą ułatwić oszczędzanie czasu, być bardziej zorganizowane i robić więcej. com/fwlink/? linkid=825668" target="_blank">Szybki Start: Nawiązywanie połączenia z drukarką sieciową

Ten przewodnik PDF zawiera omówienie różnych sposobów łączenia się z drukarką sieciową, jeśli występują problemy z połączeniem sieciowym. Zaproponowano możliwość wypróbowania, czy jest to mała, średnia czy Duża organizacja. com/fwlink/? linkid=841894" target="_blank">Szybki Start: dobierz własne urządzenie

W tym krótkim przewodniku PDF są przełączane ustawienia urządzeń dla konta służbowego. Dowiedz się, jak korzystać z urządzenia osobistego w celu uzyskiwania dostępu do zasobów organizacyjnych, konfigurowania konta e-mail i łączenia się z właściwą siecią Wi-Fi.

Szybki Start: Microsoft Store

Surface

Te Przewodniki Szybki Start pozwalają na poruszanie się po książce Surface i w programie Surface Pro 4. com/fwlink/? linkid=827480książka powierzchniowa

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji książki Surface, dzięki którym można szybko rozpocząć pracę i zwiększyć produktywność w domu lub w pracy. Dowiesz się, jak korzystać z funkcji, które mogą ułatwić oszczędzanie czasu i robić więcej. com/fwlink/? linkid=827481" target="_blank">Szybki Start: powierzchnia Pro 4

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji powierzchni Pro 4, dzięki którym można szybko rozpocząć pracę i zwiększyć produktywność w domu lub w pracy.

Microsoft Edge

Te Przewodniki Szybki Start ułatwiają poruszanie się po programie Microsoft Edge.

Przeczytaj online Instrukcja Szybki Start dla Dell Inspiron 15 3537 Laptopy

Jeśli nie masz technicznej możliwości pobrania Instrukcja Szybki Start dla Dell Inspiron 15 3537
możesz przeczytaj bezpośrednio na naszej stronie lub
Pobierz Dell Inspiron 15 3537 Instrukcja Szybki Start

 • 1
 • 2
 • 3

Inne instrukcje Dell Inspiron 15 3537

 • Inne instrukcje Dell Laptopy

  Inne instrukcje Dell

  Instrukcja szybkiego startu i gwarancja Dell Inspiron Du119

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja szybkiego startu i gwarancja Dell Inspiron Du119

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja szybkiego startu i gwarancja Dell Inspiron Du119