Instrukcja instalacji w terenie Canon Imagerunner 2830

Instalacja w terenie Canon Imagerunner 2830 jest prosta i szybka. Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że posiada się wszelkie niezbędne do tego narzędzia i materiały. Następnie należy wykonać wszystkie niezbędne czynności, aby urządzenie mogło zostać prawidłowo zainstalowane. Czynności te obejmują podłączenie drukarki do zasilania, połączenie z siecią oraz skonfigurowanie urządzenia, aby było gotowe do użytku. Oprócz tego, należy pobrać i zainstalować oprogramowanie użytkowe, aby móc korzystać z drukarki. Po wykonaniu wszystkich tych kroków, Canon Imagerunner 2830 będzie gotowy do użytku.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji w terenie Canon Imagerunner 2830

Metody połączenia

Drukarkę można podłączyć do urządzenia (np. smartfona) na dwa sposoby: Jedna metoda służy do łączenia przy użyciu routera bezprzewodowego, a druga do łączenia bezpośredniego.
Nie można korzystać z obu tych sposobów naraz.

Jeśli masz router bezprzewodowy, zalecamy korzystanie z metody opisanej w części Połączenie z routerem bezprzewodowym.

Przy podłączaniu urządzenia do drukarki, gdy jest już do niej podłączone inne urządzenie, podłącz je, korzystając z tej samej metody, jaką zastosowano w przypadku podłączonego już urządzenia.
Jeśli podłączysz je, korzystając z innej metody, komunikacja z podłączonym już urządzeniem zostanie przerwana.

Połączenie z routerem bezprzewodowym

 • Połącz ze sobą drukarkę i urządzenie za pośrednictwem routera bezprzewodowego.
 • Metody połączenia różnią się w zależności od rodzaju routera bezprzewodowego.
 • Ustawienia sieciowe, np. identyfikator SSID i protokół zabezpieczeń, można zmieniać w drukarce.
 • Po nawiązaniu połączenia między urządzeniem a routerem bezprzewodowym i pojawieniu się na ekranie urządzenia ikony (ikona Wi-Fi) możesz podłączyć urządzenie do drukarki za pośrednictwem routera bezprzewodowego.

Bezpośrednie połączenie (tryb punktu dostępu)

 • Połącz ze sobą drukarkę i urządzenie bez pośrednictwa routera bezprzewodowego. Łączy urządzenie z drukarką bezpośrednio przy użyciu funkcji Połączenie bezpośrednie drukarki.
 • Jeśli nawiązujesz połączenie przy użyciu Bezpośredniego połączenia w zależności od systemu operacyjnego połączenie z Internetem może zostać przerwane. W takim przypadku nie można korzystać z usług sieci Web przeznaczonych dla drukarki.
 • Jeśli urządzenie jest już połączone z siecią, nie można połączyć go z drukarką w trybie Bezpośredniego połączenia. Wyłącz połączenie z siecią, a następnie kontynuuj konfigurację.
 • Jeśli podłączasz do drukarki, która działa w trybie bezpośredniego połączenia, urządzenie komunikujące się z Internetem za pośrednictwem routera bezprzewodowego, dotychczasowe połączenie między urządzeniem a routerem bezprzewodowym zostanie przerwane. W takim przypadku urządzenie może automatycznie przełączyć się na połączenie danych komórkowych, w zależności od modelu urządzenia. Komunikacja z Internetem za pośrednictwem połączenia danych komórkowych wiąże się z naliczaniem opłat.
 • W trybie bezpośredniego połączenia możesz podłączyć maksymalnie pięć urządzeń naraz. Jeśli spróbujesz podłączyć szóste urządzenie, gdy będzie już podłączonych ich pięć, pojawi się komunikat o błędzie.
  W takim przypadku odłącz urządzenie, które nie korzysta aktualnie z drukarki, a następnie jeszcze raz skonfiguruj ustawienia.
 • W przypadku korzystania z systemu Windows XP:

  Konfiguracja bez kabla nie jest dostępna w systemie Windows XP. Aby podłączyć drukarkę bezpośrednio, użyj funkcji Bezpośrednie połączenie. Rozpocznij konfigurację, korzystając z poniższego łącza.

 • Bezpośrednie połączenie (Windows XP)
 • Ograniczenia
 • (Pojawia się w nowym oknie)

  Zaawansowana instrukcja obsługi

  Niniejsze instrukcje dotyczą EOS R3 z zainstalowanym oprogramowaniem w wersji 1. 2. 0 lub nowszej.

  Pobieranie sterowników
  Canon imageRUNNER 2830


  Kroki, aby ręcznie zaktualizować sterowniki imageRUNNER 2830:

  Ten wbudowany sterownik imageRUNNER 2830 powinien być dołączony do systemu operacyjnego Windows® lub jest dostępny za pośrednictwem aktualizacji systemu Windows®. Korzystanie z tych wbudowanych sterowników Printer będzie obsługiwać podstawowe funkcje.Nasze instrukcje dotyczące aktualizacji sterowników firmy Canon zapewniają wszystkie niezbędne kroki.

  Programista: Canon
  Typ sprzętu: Drukarka
  konfiguracja: imageRUNNER 2830
  Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

  Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

  Użyj narzędzia automatycznego do aktualizacji sterowników imageRUNNER 2830:

  Sugestia: Dla większości użytkowników Windows szczególnie polecamy skorzystanie z narzędzia do aktualizacji sterowników, jak np. DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], aby łatwiej uaktualnić sterowniki Canon Drukarka. DriverDoc to narzędzie, które automatycznie pobiera i aktualizuje sterowniki imageRUNNER 2830, zapewniając, że instalujesz odpowiednią wersję sterownika dla swojego systemu operacyjnego.

  Baza danych DriverDoc licząca ponad 2 150 000 sterowników (i więcej z każdym dniem) gwarantuje, że wszystkie sterowniki na twoim komputerze - nie tylko typu Drukarka - są zawsze aktualne!


  Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


  Częste pytania dotyczące aktualizacji imageRUNNER 2830


  Jaki jest proces aktualizacji sterowników imageRUNNER 2830?

  Zaawansowani użytkownicy mogą zaktualizować sterowniki imageRUNNER 2830 za pomocą Menedżera urządzeń systemu Windows, zaś początkującym zaleca się skorzystanie z narzędzia do automatycznej aktualizacji sterowników.

  Kiedy mogę zaktualizować sterowniki imageRUNNER 2830?

  Zalecamy okresowe aktualizowanie sterowników urządzeń imageRUNNER 2830, zwykle co najmniej kilka razy w roku. org/Question">

  Dlaczego większość użytkowników pomija aktualizacje sterowników imageRUNNER 2830?

  Większość ludzi obawia się, że spowodują awarię komputera lub błąd, jeśli zaktualizują sterowniki urządzeń imageRUNNER 2830. org/Question">

  Czy możesz wyjaśnić, co robią sterowniki Drukarka Canon?

  Canon tworzy te niewielkie programy, aby umożliwić interakcję imageRUNNER 2830 z określoną wersją systemu operacyjnego na Twoim komputerze.  Konserwacja sterowników komputerowych

  Możliwe jest kojarzenie błędów imageRUNNER 2830 z uszkodzonymi sterownikami komputera. Sterowniki urządzeń mogą ulec awarii bez wyraźnego powodu. Dobrą wiadomością jest to, że często można zaktualizować sterownik urządzenia, aby naprawić problem z Drukarka.

  Bardzo trudno jest znaleźć odpowiedni sterownik urządzenia dla sprzętu związanego z imageRUNNER 2830, ponieważ informacje i wsparcie są trudne do znalezienia na stronie firmy Canon. Podczas znajdowania, pobierania i ręcznego aktualizowania sterowników imageRUNNER 2830 zajmuje dużo czasu, proces ten może być również mylący. Nieprawidłowe sterowniki sprzętu mogą prowadzić do poważniejszych problemów niż tylko wadliwej instalacji.

  Aby nadążyć za wszystkimi niezbędnymi nowymi aktualizacjami, sugerujemy skorzystanie z programu aktualizacji sterowników. Te aplikacje aktualizujące umożliwiają utrzymanie najnowszej wersji potrzebnych sterowników i generuje kopię zapasową bieżących sterowników przed zainstalowaniem nowych. Pliki kopii zapasowych sterowników oferują bezpieczeństwo funkcji wycofywania i możliwość przywrócenia poprzedniej wersji (jeśli to konieczne).  3 najpopularniejsze sterownika do Canon imageRUNNER 2830 (2344 Modele)


  • 1210


  • 1394 BJ Printer (LUN0)


  • 1394 BJ Printer (LUN1)


  (Reklama)

  Zaktualizuj sterowniki imageRUNNER 2830 jednym kliknięciem w DriverDoc:  Instrukcja instalacji w terenie Canon Imagerunner 2830

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji w terenie Canon Imagerunner 2830

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji w terenie Canon Imagerunner 2830