Instrukcja instalacji i podłączenia Asus Republic Of Gamers Rog Phone Ii

Instalacja i podłączenie Asus Republic of Gamers ROG Phone II jest łatwe i szybkie. Przed rozpoczęciem procesu należy upewnić się, że posiadasz najnowszą wersję oprogramowania i sterowników. Następnie, należy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Gdy urządzenie jest podłączone, system Windows zainstaluje wszystkie wymagane sterowniki. Po zakończeniu instalacji możesz korzystać z funkcji i aplikacji dostępnych w Asus Republic of Gamers ROG Phone II.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i podłączenia Asus Republic Of Gamers Rog Phone Ii

GAME CHANGER

PLAY COOL. PLAY FAST. TOTAL CONTROL.

Pierwszy na świecie
telefon gamingowy z procesorem
Snapdragon™ 855 Plus e

Pierwszy na świecie
Ekran AMOLED 120 Hz / 1 ms
z HDR i Delta-E < 1

Bateria 6000 mAh
monstrualna pojemność
z obsługą ROG HyperCharge

Konstrukcja z ładowaniem bocznym
i głośnikami skierowanymi
do przodu

Dual Surrounding
Vibration, gniazdo
słuchawkowe, nowe akcesoria

ROG Phone II to następny krok w ewolucji rozgrywki mobilnej. Oferuje Ci on moc do odnoszenia zwycięstw dzięki zastosowaniu najszybszego na świecie1 procesora Qualcomm® Snapdragon™ 855 Plus, 12 GB pamięci RAM, baterii o monstrualnej pojemności 6000 mAh oraz niezrównanego systemu chłodzenia GameCool II z komorą parową dla nieprzerwanej pracy z maksymalną szybkością. Ekran AMOLED o ultraszybkich parametrach 120 Hz / 1 ms z 10-bitową głębią kolorów i obsługą HDR charakteryzuje się najlepszą na świecie dokładnością wyświetlania barw na poziomie Delta-E < 1 oraz niedoścignioną wartością latencji w sterowaniu dotykowym dla uzyskania przewagi nad konkurentami na arenie rozgrywki. Ikoniczna konstrukcja z gniazdem ładowania umieszczonym z boku zapewnia Ci pełną kontrolę z wykorzystaniem ulepszonej technologii AirTrigger II, technologii Dual Surrounding Vibration, dwóch głośników skierowanych do przodu, gniazda słuchawkowego 3, 5 mm oraz nowego systemu czterech mikrofonów z funkcją redukcji szumów. W skład najnowszych opcjonalnych akcesoriów wchodzą stacja dokująca TwinView Dock II oraz gamepad ROG Kunai. Rozgrywka mobilna nigdy jeszcze nie była tak epicka!

Wersja Ultimate

Najwyższa moc, ekskluzywny styl

ROG Phone II w wersji Ultimate zapewnia Ci jeszcze lepsze wrażenia gamingowe, oferując ekskluzywny schemat kolorystyczny Matte Black zapewniający naprawdę wyjątkowy charakter oraz unikalny wzór wytłoczony z tyłu obudowy. Wewnątrz zainstalowana jest pamięć ROM UFS 3. 0 o ogromnej pojemności 1 TB dla zapewnienia lepszego dostępu do danych. Ponadto dzięki obsłudze łączności przez LTE Cat 20 cieszysz się mobilnymi prędkościami pobierania dochodzącymi do niesamowitych 2 Gb/s. Gwarantuje to szybszą łączność niż w Twoich najśmielszych oczekiwaniach. Wejdź na wyższy poziom z telefonem ROG Phone II w wersji Ultimate!

Matte Black

ekskluzywny wariant kolorystyczny

Maks.

2Gbps

Pobieranie plików przez LTE Cat 20

WYDAJNOŚĆ

Dominująca wydajność

ROG Phone II jest napędzany najszybszą na świecie platformą mobilną Qualcomm Snapdragon 855 Plus o taktowaniu zegara 2, 96 GHz oraz nawet 12 GB pamięci RAM dla zapewnienia najwyższej wydajności. Najnowszy układ graficzny Adreno™ 640 wnosi większą przepustowość sygnału wideo i lepszą efektywność energetyczną. Czyni to z telefonu ROG Phone II graficzną potęgę, której nie zaskoczą wymagające efekty wizualne aktualnych gier. To jednak nie koniec: wewnętrzna pamięć ROM UFS 3. 0 o dużej pojemności 1 TB oferuje ultraszybkie rozwiązanie dyskowe, a łączność została przyspieszona dzięki udostępnieniu 4G LTE Cat 20 z prędkościami pobierania sięgającymi 2 Gb/s oraz łączności Wi-Fi z szybkością dochodzącą do 4, 6 Gb/s z zastosowaniem WiGig. Jeśli marzysz o oszałamiającej wydajności nie musisz już dłużej szukać – ROG Phone II będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

SDM855 Plus

Najszybszy na świecie procesor Qualcomm®
Snapdragon™ 855 Plus
Mobile Platform

15%

szybsze przetwarzanie grafiki2

1. 2Gb/s

LTE Cat 20
prędkość pobierania

Najszybszy na świecie procesor Qualcomm®
Snapdragon 855 Plus
Mobile Platform

2Gb/s

GAMECOOL II

Maksymalne chłodzenie dla maksymalnej mocy

Zastosowany w telefonie ROG Phone II układ chłodzenia GameCool II drugiej generacji wyposażono w zaprojektowaną na nowo komorę parową 3D, która jeszcze efektywniej odprowadza ciepło od komponentów telefonu podczas pracy na pełnej mocy. Dostępny jest również nowy moduł AeroActive Cooler II, który pasuje na nową osłonę Aero Case3 i oferuje przeprojektowane łopatki wentylatora zapewniające jeszcze większy napływ powietrza do układu ROG Aerodynamic System. Cały układ chłodzenia pracuje o wiele ciszej i bardziej efektywnie chłodzi telefon ROG Phone II podczas wysokiego obciążenia. Przekłada się to bezpośrednio na lepszą wydajność dla bezkompromisowo wydajnej pracy z pełną prędkością. ROG Phone II nigdy nie zawiedzie Cię w gorączce bitwy, niezależnie od tego, ile czasu zajmie Ci osiągnięcie zwycięstwa.

Nawet o

5°C

niższa temperatura
obudowy
OTWORY WENTYLACYJNEWEWNĘTRZNY MIEDZIANY RADIATOR KOMORA PAROWA 3DOTWORY WENTYLACYJNE Z TYŁU

EKRAN

Szybka rozgrywka. Precyzja sterowania.

ROG Phone II przenosi gamingowe efekty wizualne na następny poziom, oferując pierwszy na świecie 10-bitowy ekran AMOLED 120 Hz / 1 ms HDR, który jest naprawdę niesamowitym wyświetlaczem 6, 59-calowym zapewniającym niewiarygodnie płynny i pozbawiony efektów rozmycia animacji obraz podczas gry i oglądania treści rozrywkowych. Wiodąca na świecie precyzja odwzorowania barw przy wartości Delta-E niższej od 1 gwarantuje, że gry wyglądają tak, jak zaplanował to ich twórca. Ponadto niedościgniona wartość latencji w sterowaniu dotykowym zapewnia Ci natychmiastową responsywność dla uzyskania przewagi nad konkurentami. Dla ochrony tego najnowocześniejszego wyświetlacza, pokryto go wyjątkowo wytrzymałym szkłem Corning® Gorilla® Glass 6.

120Hz

częstotliwość odświeżania

49ms

latencja w sterowaniu dotykowym

Delta-E < 1

dokładność wyświetlania kolorów

Corning

Gorilla Glass 6

dla najlepszej możliwej ochrony

BATERIA

Moc do użytkowania non-stop

Zastosowana w telefonie ROG Phone II bateria o monstrualnej pojemności 6000 mAh dostarcza energii do nieprzerwanej rozgrywki, niezależnie od tego, gdzie aktualnie jesteś. Technologia bezpośredniego ładowania ROG HyperCharge przenosi obwody ładowania poza obudowę telefonu i umieszcza je w specjalnej ładowarce o mocy 30 W. Dzięki takiemu rozwiązaniu ROG Phone II jest w stanie zaoferować krótszy, a zarazem bezpieczniejszy czas ładowania. Obsługa ładowania z wykorzystaniem technologii PD pozwala Ci łatwo naładować swój telefon przy użyciu dowolnej ładowarki USB-C, a dodatkowo możliwe jest wygodne doładowywanie innych urządzeń za pomocą Twojego ROG Phone II.

6000mAh

bateria o wysokiej pojemności

58min.

szybkie ładowanie od:
0 do 4000 mAh pojemności

ULTRADŹWIĘKOWE CZUJNIKI AIRTRIGGER

Opracowane dla Twojego zwycięstwa

ROG Phone II został opracowany całkowicie na nowo dla zapewnienia Ci zwycięstw na arenie rozgrywki i wyróżnia się pionierską konstrukcją o ergonomicznej orientacji horyzontalnej. Udoskonalona technologia czujników AirTrigger II wykorzystuje zaawansowaną architekturę do redukcji opóźnienia wibracji do 20 ms, zapewniając Ci także wyjątkowo precyzyjne sterowanie dotykowe. Ulepszone sterowanie obsługuje teraz zarówno dotknięcia/stuknięcia, jak i ruchy przesuwne, dzięki czemu cieszysz się wrażeniami zbliżonymi do korzystania z przycisków kontrolerów konsolowych.

Spersonalizowane złącze 48-pinowe
z gniazdem USB 3. 0 Type-C
i dodatkowym portem

DŹWIĘK

Niesamowity dźwięk stereo, kryształowo czysta komunikacja

ROG Phone II dysponuje układem dźwiękowym o naprawdę imponujących możliwościach. Wydajne głośniki skierowane do przodu są wbudowane w obu końcach tego telefonu i umożliwiają superdokładną orientację przestrzenną i namierzanie przeciwników podczas korzystania w trybie horyzontalnym. ROG Phone II wykorzystuje silnik audio o parametrach 24 bity / 192 KHz z obsługą dźwięku o wysokiej rozdzielczości, a ponadto zintegrowano w nim gniazdo słuchawkowe 3, 5 mm oraz technologię DTS: X Ultra dla uzyskania dźwięku przestrzennego o jakości kinowej. Gry nigdy wcześniej nie brzmiały tak dobrze. Dla zapewnienia optymalnej czystości dźwięku podczas komunikacji głosowej w trakcie rozgrywki, telefon ROG Phone II wyposażono w zestaw czterech mikrofonów z funkcją redukcji szumów, dzięki czemu Twoje rozmowy z drużyną nie będą zakłócane dźwiękami z tła. Dzięki takim rozwiązaniom ROG Phone II umożliwia bardzo efektywną grę zespołową.

dwa głośniki stereo
skierowane do przodu
z technologią DTS:X Ultra

dwa inteligentne wzmacniacze

Najnowsze inteligentne
wzmacniaczeNXP 9874

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości
24 bity / 192 KHz

7. 1-kanałowy
dźwięk przestrzenny

cztery mikrofony
z funkcją redukcji szumów

ŁĄCZNOŚĆ

Wi-Fi zoptymalizowane do trybu horyzontalnego

Rozgrywka przez Wi-Fi może być doświadczeniem na zasadzie „raz się uda, a raz nie”, jeśli Twoje połączenie nie funkcjonuje idealnie. ROG Phone II to pierwszy tego typu telefon wykorzystujący system kilku anten do zminimalizowania opóźnień i zapewnienia niezwykle stabilnych połączeń. Cztery anteny zostały optymalnie rozmieszczone dla uzyskania maksymalnej przepustowości podczas rozgrywki w trybie horyzontalnym, minimalizując opóźnienia i zapewniając Ci najlepszą możliwą łączność. Ponadto dla uniknięcia wszelkich zakłóceń rozgrywki zastosowano inteligentne oprogramowanie Game Genie, które zapobiega przełączaniu pomiędzy połączeniami Wi-Fi i 4G w trakcie gry.

Wieloantenowy system Wi-Fi

4, 5X

wyższa przepustowość5

pobieranie plików przez LTE Cat 18

pobieranie plików przez LTE Cat 20

Armoury Crate + Game Genie

Całkowita kontrola: ROG Armoury Crate i ROG Game Genie

Każdy aspekt telefonu ROG Phone II został opracowany z myślą o zapewnieniu Ci pełnej immersji w rozgrywce, a doskonałym fundamentem są tu najnowsze aplikacje ROG Armoury Crate oraz ROG Game Genie. Armoury Crate to centrum zarządzania i sterowania kluczowymi parametrami, w którym możesz przeglądać i uruchamiać wszystkie swoje zainstalowane gry, zarządzać automatycznie uruchamianymi profilami w grach, a także konfigurować wszystkie ustawienia swojego telefonu związane z rozgrywką. Game Genie pomaga Ci w uzyskaniu najlepszych możliwych wrażeń podczas korzystania ze swojego ROG Phone II i włącza się automatycznie po uruchomieniu gier. Łatwo dostępny pasek zadań tej aplikacji można wyświetlić w dowolnym momencie, aby zoptymalizować wydajność, wyłączyć powiadomienia i wiadomości, zablokować ustawienia jasności, pokazać informacje dotyczące gry i urządzenia, spersonalizować czujniki AirTrigger i wykonać wiele więcej innych czynności! Z telefonem ROG Phone II rozgrywka to coś więcej niż tylko miłe spędzanie czasu – to styl życia.

Dual Surrounding Vibration

Całkowita kontrola: poczuj rozgrywkę

Korzystając z telefonu ROG Phone II możesz na własnej skórze odczuć otaczającą Cię akcję w grze dzięki zastosowaniu superwydajnego systemu Dual Surrounding Vibration, który dostarcza impulsy zwrotne w trzech wymiarach. Czujniki AirTrigger również stosują sprzężenie zwrotne dla pełnej immersji i optymalnych wrażeń sensorycznych.

AURA RGB

Usuń konkurentów w cień

ROG Phone II dysponuje oświetleniem ASUS Aura RGB z podświetlonym logo ROG konfigurowalnym za pomocą całej palety różnych trybów świetlnych, w tym: trybu statycznego, trybu pulsowania, trybu stroboskopowego lub cyklicznej zmiany kolorów. Efekty świetlne mogą być aktywowane za pośrednictwem różnych wydarzeń w telefonie, takich jak przychodzące połączenia, powiadomienia i inne, dzięki czemu można nadać swojemu smartfonowi ROG II wyjątkowego charakteru.

AKCESORIA

Powiększ swoją stację bojową

ROG Phone II to nie tylko telefon, ale raczej system rozgrywki mobilnej oferujący wyjątkowe możliwości rozszerzeń. Nowy gamepad ROG Kunai składający się z bumpera ROG Kunai, kontrolerów ROG Kunai oraz uchwytu ROG Kunai może być wykorzystywany jako niezależny gamepad albo dołączony bezpośrednio do telefonu ROG Phone II w celu zapewnienia fizycznych przycisków sterowania. Najnowsza stacja dokująca TwinView Dock II do rozgrywki na dwóch ekranach wykorzystuje zaawansowany układ chłodzenia oraz ulepszoną baterię o wysokiej pojemności 5000 mAh. Oczywiście obsługiwane są również dostępne już rozwiązania WiGig Display Dock Plus i Mobile Desktop Dock, dzięki czemu masz możliwość w pełni bezprzewodowej rozgrywki na dużym ekranie albo zapewnienia sobie wrażeń podobnych do korzystania z komputera stacjonarnego – z udoskonaloną łącznością i dźwiękiem.

Osłona ROG Lighting Armor

Stacja dokująca Mobile Desktop

Dwa ekrany, jedno wspaniałe centrum gry

Najnowsza stacja dokująca ROG TwinView Dock II zapewnia prawdziwe wrażenia rozgrywki 120 Hz / 1 ms na dwóch ekranach, co świetnie sprawdzi się do rozszerzenia ekranu gry lub jednoczesnej komunikacji zespołowej. Urządzenie to jest teraz lżejsze i lepiej wyważone, oferując nowy, ulepszony układ chłodzenia i baterię o jeszcze większej pojemności 5000 mAh do maratonowych sesji gamingowych. To epickie rozwiązanie!

Poczuj rozgrywkę!

Gamepad ROG Kunai składa się z trzech modularnych komponentów – bumpera ROG Kunai, kontrolerów ROG Kunai oraz uchwytu ROG Kunai. Dwuczęściowe kontrolery Kunai można dołączyć do uchwytu Kunai w celu stworzenia niezależnego gamepada, czy też w połączeniu z bumperem Kunai dodać za ich pomocą fizyczne przyciski bezpośrednio do telefonu ROG Phone II. Uzyskasz więc niespotykane dotychczas wrażenia podczas rozgrywki mobilnej!

Pozbądź się kabli przy grze na dużym ekranie

Skorzystanie ze stacji dokującej WiGig® Display Dock Plus zapewni telefonowi ROG Phone II bezprzewodowe i charakteryzujące się ultraniską latencją połączenie z monitorami zewnętrznymi. Dzięki zastosowaniu technologii Qualcomm® 11ad (WiGig) do łączności Wi-Fi na paśmie 60 GHz możesz cieszyć się bardzo immersyjną rozgrywką na dużym ekranie bez konieczności stosowania kabla. Masz również możliwość przewodowego podłączenia sieci LAN przy użyciu dołączonego adaptera USB 3. 0 do LAN.

Włącz światła!

Nowa osłona ROG Lighting Armor nie tylko chroni Twój telefon przed zarysowaniami i uderzeniami, ale dodatkowo obsługuje również oświetlenie Aura dla uzyskania naprawdę nieziemskich wrażeń wizualnych. Możesz spersonalizować ją w celu dopasowania do swojej tapety ekranowej i wyświetlania wizualnych wskazówek na temat pracy systemu.

Zapewnij sobie ochronę!

Dzięki swojemu stylowemu, szkieletowemu wzornictwu osłona Aero Case zwiększa efektywność rozpraszania ciepła bez kompromisów w zakresie ochrony, jednocześnie zabezpieczając całą powierzchnię Twojego telefonu przed zarysowaniem podczas codziennego użytkowania. Z założoną osłoną Aero Case możesz cieszyć się długimi sesjami gamingowymi z zastosowaniem nowych rozwiązań AeroActive Cooler II i TwinView Dock II.

Efektywne chłodzenie!

Nowy układ AeroActive Cooler II został przeprojektowany pod kątem bardziej efektywnego ukierunkowania napływu powietrza do ROG Aerodynamic System. Gwarantuje to jeszcze lepszą wydajność chłodzenia przy wysokim obciążeniu, co z kolei przekłada się na ogólną poprawę wydajności. Możesz teraz cieszyć się bezkompromisową pracą z pełną prędkością.

Jeszcze więcej możliwości w trybie komputera stacjonarnego

Stacja dokująca Mobile Desktop zapewnia smartfonowi ROG Phone II niespotykane dotąd możliwości rozszerzeń. Możesz podłączyć zewnętrzny monitor 4K UHD, mysz i klawiaturę, jednocześnie używając smartfona ROG Phone II jako dodatkowego ekranu, jak również podłączyć kablem gigabitową sieć LAN i skorzystać z wyjścia S/PDIF do dostarczania sygnału do 5. 1-kanałowego systemu dźwięku przestrzennego. Kto powiedział, że do naprawdę niesamowitej rozgrywki konieczny jest komputer stacjonarny?

APARATY FOTOGRAFICZNE

Epicka jakość zdjęć dzięki zastosowaniu podwójnego aparatu

System podwójnych aparatów w telefonie ROG Phone II dysponuje flagową matrycą Sony® IMX586, która stoi na szczycie mobilnych rozwiązań fotograficznych. Główny aparat zapewnia rozdzielczość 48 MP i wykorzystuje najnowocześniejszą technologię Quad Bayer dla zapewnienia najwyższej czułości na światło. Dzięki takim parametrom zawsze wykonasz najlepsze możliwe zdjęcia, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Dodatkowy aparat 13 MP typu ultrawide pozwoli Ci ująć w kadrze swojego zdjęcia jeszcze więcej. Wydajnym aparatem przednim 24 MP wykonasz z kolei idealne zdjęcia selfie, lub przeprowadzisz transmisję na żywo o wysokiej rozdzielczości. ROG Phone II gwarantuje Ci epickie wrażenia fotografii mobilnej.

Sony® IMX586
flagowa matryca

F1. 79

duży otwór przysłony

1, 6µm

duży efektywny rozmiar piksela6

125°

ultraszerokie pole widzenia

Software

Oprogramowanie

Sercem telefonu ROG Phone jest przodujący we wszystkich aspektach interfejs użytkownika ROG UI, który oprócz obsługi najnowszego czytnika linii papilarnych zintegrowanego w wyświetlaczu oferuje także wspaniały X Mode (tryb X). X Mode umożliwia Ci przydzielenie całej dostępnej mocy systemu do obsługi gier, zoptymalizowanie procesów przetwarzania danych, a także zmaksymalizowanie wydajności nowego układu AeroActive Cooler II. W oparciu o listę aplikacji, którą zawsze możesz dostosować do własnych potrzeb, X Mode zapobiega również ekscesywnemu wykorzystywaniu zasobów pamięci RAM oraz nadmiernemu rozładowywaniu baterii telefonu na skutek aktywności aplikacji.

※Instrukcja obsługi ROG XG Mobile

Spis treści

Wprowadzenie do ROG XG Mobile

Obsługiwane modele

Wymagania systemowe

Instalacja i deinstalacja aplikacji

Instalacja i deinstalacja sprzętu

Informacje stronie głównej i konfiguracja

Pytania i odpowiedzi

Wprowadzenie do ROG XG Mobile

ROG XG Mobile zmienia oblicze zewnętrznych kart graficznych, łącząc wydajność i wszechstronność z prawdziwą mobilnością. Wielofunkcyjny hub wejścia /wyjścia i ekskluzywny interfejs ASUS ROG XG Mobile, który kieruje połączenie PCIe® 3. 0 x8 do procesora, zapewniając wyższą przepustowość. Zintegrowany zasilacz 280 W, który zasila jednocześnie ROG XG Mobile i laptopa. W połączeniu z niewielką konstrukcją obudowy XG Mobile, ten system chłodzenia o zoptymalizowanym przepływie powietrza umożliwia uzyskanie większej mocy w super małej obudowie. XG Mobile przenosi wrażenia jak z komputera stacjonarnego, gdziekolwiek jesteś.

 

Obsługiwane modele

ROG XG Mobile (GC31) obsługuje laptopy gamingowe z serii ROG FLOW X13 (GV301).

*Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej witrynie internetowej ASUS ROG.

Wymagania systemowe

Konfiguracja ROG XG Mobile została zintegrowana z aplikacją Armoury Crate. Użytkownicy muszą skonfigurować ustawienia ROG XG Mobile poprzez aplikację Armoury Crate, a wersja aplikacji Armoury Crate musi być wyższa niż V3. 4. x.

*Aplikacja Armoury Crate automatycznie zaktualizuje sie do najnowszej wersji po zainstalowaniu jej przez uzytkownika.

*Zapoznaj się z Armoury Crate — wprowadzenie, aby uzyskać więcej informacji.

Instalacja i deinstalacja aplikacji 

Aby pobrać i zainstalować aplikację, zapoznaj się z Oficjalna witryna internetowa ASUS.

Aby odinstalować aplikację, zapoznaj się z Oficjalna witryna internetowa ASUS.

Instalacja i deinstalacja sprzętu 

※Krok instalacji

1. Podłącz złącze ROG XG Mobile.

2. Naciśnij przełącznik blokady na złączu, aby je zablokować. com/images/2021/01/12/5d30941c-0990-4916-8152-161059d7491a. png"/>

3. Kliknij OK, aby uruchomić połączenie. com/images/2021/01/12/f5c2bda9-8819-4c74-917a-ce90cd10be00. png"/>

4. Po zakończeniu procesu lampka kontrolna stanu złącza zmieni kolor na czerwony, a nawiązywanie połączenia zostanie zakończone. com/images/2021/01/12/159183df-3f57-4d76-918c-b0c56d9e9d0d. png"/>

※Krok deinstalacji

1. Kliknij ikonę ROG XG Mobile  na pulpicie Windows® w prawym dolnym rogu paska zadań. com/images/2021/01/12/358a6832-5221-417d-873d-8e5a2ca30507. Kliknij przycisk OK, aby się rozłączyć. com/images/2021/01/12/38c01b5d-ffb3-46d4-a6cb-bb0e078b6ea6. Po zakończeniu procesu należy całkowicie odłączyć zasilanie. com/images/2021/01/12/1d8916f0-b921-4602-a64b-115879b098a7. Kiedy lampka kontrolna stanu złącza zmieni kolor na biały można nacisnąć przełącznik blokady, aby odblokować i następnie wyjąć złącze. com/images/2021/01/12/61bafdc3-6835-4a13-9732-c9b006b42f78. png"/>

*Nieprawidłowe usunięcie złącza ROG XG Mobile może spowodować utratę niezapisanych danych.

Powrót do spisu treści

Informacje stronie głównej i konfiguracja

Po zainstalowaniu i uruchomieniu ROG XG Mobile gracze muszą skonfigurować i potwierdzić te informacje za pomocą aplikacji Armoury Crate.

*Zapoznaj się z Armoury Crate — wprowadzenie, aby uzyskać więcej informacji.

Tryb HyperFan: Aby wybrać tryb "Manual" (ręczny)(A)  oraz "ROG XG Mobile"(B), gracze mogą dostosować częstotliwość zegara bazowego i zegara pamięci do własnych potrzeb. Narzędzie FanCurve (C) może pomóc graczom w ręcznej regulacji prędkości wentylatora.

Prędkość wentylatora: Gracze mogą sprawdzić wentylator i akustykę ROG XG Mobile.

Konfiguracja systemu: Gracze mogą włączyć/wyłączyć podświetlenie XG Mobile LED za pomocą przycisku "XG Mobile LED". com/images/2021/01/21/122c7f32-c502-4802-8a1e-e7738d0f39f9. png"/>

Pytania i odpowiedzi

Pyt. 1: Kategorie i wprowadzenie do trybu HyperFan

Odp. 1: Tryb Windows®: Zgodnie z ustawionym planem zasilania systemu operacyjnego Windows.

Silent Mode (tryb cichy): Priorytet cichej pracy systemu. Wentylator będzie pracował na niskich obrotach w celu redukcji hałasu, ale jego wydajność będzie ograniczona.

Performance Mode (tryb priorytetu wydajności): Tryb priorytetu wydajności to równowaga pomiędzy trybem cichym i trybem turbo.

Turbo Mode (tryb turbo)*: Priorytet wydajności na poziomie turbo i utrzymywanie wysokich parametrów pracy.

Manual Mode (tryb ręczny)*: Aby zapewnić ręczną regulację krzywej wentylatora i podkręcania parametrów procesora/procesora graficznego.

Tablet/Vertical Mode (tryb tabletowy/pionowy)**: Po wykryciu trybu tabletowego/pionowego wydajność zostanie zoptymalizowana wyłącznie dla Tablet/Vertical Mode (tryb tabletowy/pionowy).

*Może być uruchamiany tylko w trybie AC (tryb ładowania).

** Obsługuje tylko serię laptopów gamingowych ROG FLOW X13 (GV301).

Pyt. 2: Jak potwierdzić status ROG XG Mobile za pomocą lampki kontrolnej?

Odp. 2: 

Biała lampka kontrolna ROG XG Mobile (ładowanie/brak połączenia z notebookiem): można odłączyć złącze. com/images/2021/01/12/4d065bb1-cc73-4dbb-aa3d-1ffe65005683. png"/>

Czerwona lampka kontrolna ROG XG Mobile (ładowanie/podłączony notebook): nie można odłączyć złącza. com/images/2021/01/12/2b81be93-c06c-420f-a888-40667914dd44. png"/>

Wyłączona lampka kontrola ROG XG Mobile (brak zasilania)

Pyt. 3: Dlaczego mój laptop wyświetla komunikat "Nie wykryto XG Mobile"?

Odp. 3: Jeśli laptop nie odłączył prawidłowo złącza ROG XG Mobile w trybie uśpienia lub podczas wyłączania, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby ponownie podłączyć złącze ROG XG Mobile, a następnie kliknąć przycisk "Y", aby uruchomić laptopa, na wypadek utraty niezapisanych danych. com/images/2021/01/12/aca8676b-2ac4-44c3-88b7-e62e861f11d1. 4: Dlaczego nie mogę przełączyć trybu iGPU po podłączeniu ROG XG Mobile?

Odp. 4: Tryb iGPU jest przeznaczony dla zintegrowanego procesora graficznego, a ROG XG Mobile to zewnętrzny procesor graficzny, więc po uruchomieniu ROG XG Mobile gracze nie mają możliwości ustawienia trybu iGPU w trybie oszczędzania energii GPU.

Pyt. 5: Czym jest ekskluzywny interfejs ASUS dla ROG XG Mobile?

Odp. 5: Ekskluzywny interfejs ASUS ROG XG Mobile. Jego bezpośrednie połączenie PCIe® 3. 0 x8 z procesorem centralnym przeznacza 63 Gb/s przepustowości tylko dla procesora graficznego, pokonując Thunderbolt™ o 57, 5%*. Oddzielne łącze USB 3. 2 Gen 2 zapewnia 10 Gb/s dla koncentratora wej/wyj i zapobiega zakłócaniu wydajności grafiki przez ruch peryferyjny. 41-centymetrowy kabel pozwala na swobodne umiejscowienie eGPU. com/images/2021/01/26/82036012-65a1-4682-a1e3-8b93634f85ea. png"/>

*Wartości liczbowe odnoszą się do szczytowej teoretycznej przepustowości PCIe 3. 0 x8 (63 Gb/s) w porównaniu do standardu Thunderbolt 4 (40 Gb/s). Rzeczywista wydajność może się różnić.

ŻYJĄC W SŁUŻBIE GRACZOM – O FIRMIE ROG

Wznieś się na nowy poziom wydajności z nowymi kartami graficznymi GeForce RTX 4090 i RTX 4080 z serii ROG Strix i TUF Gaming

NVIDIA’s long-awaited GeForce RTX 4000 series of graphics chips is finally here. To get you set up, we’re offering ROG Strix and TUF Gaming variants of the GeForce RTX 4090 and RTX 4080.

Flow X13 vs Z13 vs X16: What's the difference between ROG's Flow laptops?

The ROG Flow family is crafted with the ultimate gaming versatility in mind. Here's how the Flow X13, Z13 and X16 compare. com/pl/articles/rog-gaming-laptops/8637f3cf-90e3-46de-9075-a859f9fe71fb/">

How to maximize your ROG laptop's performance with the MUX Switch

We've expanded our entire 2022 lineup to include a MUX switch, helping you push performance even further when every frame counts. com/pl/articles/rog-gaming-laptops/20f7637c-2fda-4b52-b459-fb05c7f80ca3/">

ROG Strix SCAR vs Strix G: What's the difference between ROG's esports laptops?

If you want the best hardware competitive gaming has to offer, look no further than ROG Strix. com/pl/articles/guides/0ebcedd3-a604-4bc2-b2e8-b15799a0ba8e/">

How to upgrade the SSD in your ROG Flow Z13

Despite having an ultra-compact chassis, the Flow Z13 still allows for simple storage upgrades for all of your games.

Dowiedz się więcej

Instrukcja instalacji i podłączenia Asus Republic Of Gamers Rog Phone Ii

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i podłączenia Asus Republic Of Gamers Rog Phone Ii

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i podłączenia Asus Republic Of Gamers Rog Phone Ii