Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Gdf570sxj0 Series

Ge Gdf570sxj0 Series to jedna z najpopularniejszych linii urządzeń kuchennych. Jest łatwa w konfiguracji i przyjazna dla użytkownika, dzięki czemu można ją szybko używać. Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Gdf570sxj0 Series zawiera wszystkie informacje potrzebne do skonfigurowania urządzenia wraz z wyjaśnieniami każdego kroku. Instrukcja zawiera także informacje o zarządzaniu i utrzymaniu urządzenia, a także informacje o jego najlepszych praktykach. Dzięki temu można mieć pewność, że urządzenie będzie działać sprawnie i bezpiecznie. Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Gdf570sxj0 Series jest łatwa do zrozumienia i dostarcza wszystkie potrzebne informacje, aby prawidłowo skonfigurować urządzenie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Gdf570sxj0 Series

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

nowy_zebowo 25 Jun 2021 23:55 16974

 • #1Level 9  

  #1

  witam potrzebuję pomocy w konfiguracji routera ZTE MF258
  Ruter pracuje w sieci T mobile mam przypisany stały adres IP lecz aby to działało muszę zmienić APN w ruterze z INTERNET na DATA i za nic nie mogę znaleźć gdzie mogę to zmienić.

 • #2sosarek

  Company Account
  Level 43  #2

  W ustawieniach połączenia(punkt dostępu) zapewne, wstaw jakieś zrzuty ekranu.

 • #3#3

 • #4#4

  W ustawieniach WAN co masz?
  Musisz szukać profilu APN.

 • #5#5

  i tu jest haczyk bo nie mogę znaleźć a przejżałem całe menu

  Dodano po 1 [minuty]:

  czy do tego routera nie ma instrukcji w necie czy ja nie umiem szukać 😁🤭

 • #6#6

  Pokaż zawartość poszczególnych zakładek.

 • #7matek451Level 43  #7

  W tej wersji FW brak zakładki Ustawienia-Sieć-Zarządzanie APN, podobnie było dla WF830/860, dostęp do tej możliwośći dodano do konta smartadmin, logujesz się standardowo jako admin?

 • #8#8

  witaj jak cię mogę prosić napisz po kolei jak się zalogować na to całe Smart

 • #9#9

  Nie znam FW dla T-mobile na ten sprzęt ale z tego co wiem to B04 posiada wybór pasm LTE z pozycji admina ale nie ma możliwości zmiany APN, masz sprzęt od T-mobile, sprzedali ci do tego ofertę z publicznym IP więc pytaj u nich, ewentualnie kontaktuj się z ZTE Polska poprzez ich Mesengera.
  Parametry sygnału na LTE2100/1800 z BTS-a Józefowo masz dostateczne.

Instrukcje obsługi i konfiguracji dla serii LJ-X8000.
szczegóły można znaleźć w instrukcjach obsługi urządzeń. Aby skonfigurować urządzenie, skorzystaj z instrukcji łatwej konfiguracji.

Instrukcje obsługi produktu

Instrukcje obsługi

Instrukcje obsługi są różne dla trybu 3D i 2D. Pobierz odpowiednią instrukcję w zależności od używanego trybu.

Instrukcja obsługi serii LJ-X8000 (tryb 3D)

Instrukcja obsługi serii LJ-X8000 (tryb 2D)

Proste instrukcje konfiguracji

Instrukcja łatwej konfiguracji serii LJ-X8000 (tryb 3D)

Instrukcja łatwej konfiguracji serii LJ-X8000 (tryb 2D)

Instrukcje obsługi oprogramowania

Instrukcja oprogramowania symulacyjnego LJ-H1X

Instrukcja obsługi oprogramowania terminala LJ-H1X

Inne instrukcje obsługi

Instrukcja obsługi CA-EN100U (jęz. angielski)

Zyskaj więcej korzyści z telewizora, poprzez wykonanie prostych czynności instalacyjnych. Zaczynajmy! Jeśli twój model został wyposażony w urządzenie One Connect, pamiętaj by podłączyć je przewodem One Invisible Connection do telewizora, przed wykonaniem dalszych czynności. Jeśli nie posiadasz tego typu połączenia, podłącz kabel zasilający do telewizora. Następnie, podłącz dekoder telewizji kablowej lub inne urządzenia, takie jak odtwarzacz Blu-ray. Jest to niezbędne w celu dalszej autodetekcji, podczas przebiegu czynności instalacyjnych. Autodetekcja działa najskuteczniej, jeśli urządzenia są włączone. Po wykonaniu wszystkich połączeń, włącz telewizor oraz pozostałe urządzenia. Wybierz preferowany język. Pobierz aplikację SmartThings, by skonfigurować telewizor z urządzeniem przenośnym. Korzystanie z usługi SmartThings umożliwi ci na automatycznie zsynchronizowanie informacji o połączeniu Wi-Fi, połączenie konta Samsung z telewizorem oraz na zarejestrowanie telewizora Samsung. Ta aplikacja jest dostępna systemy operacyjne iOS oraz Android. Możesz także nacisnąć przycisk kierunkowy prawo na pilocie, by kontynuować konfigurację na telewizorze. Wzbogacaj swoje doświadczenia wizualne używając trybu inteligentnego. Zapewni on zoptymalizowany dźwięk, jasność i głośność. Możesz uruchomić tą funkcję teraz, bądź pominąć ten etap. Wybierz swoją sieć i wprowadź hasło. Jeśli używasz sieci przewodowej, podłącz kabel LAN do telewizora lub urządzenia One Connect. Spowoduje to automatyczne nawiązanie połączenia. Przeczytaj i wyraź zgodę na wszystkie zasady, warunki i politykę prywatności Smart Hub. By w pełni cieszyć się możliwościami telewizora, musisz posiadać konto Samsung. Możesz je utworzyć, lub jeżeli takowe posiadasz, wystarczy się na nie zalogować. Ponadto, jeśli chcesz, pomiń ten etap. Następnie, wprowadź swój kod pocztowy. Teraz twój telewizor będzie próbował zidentyfikować urządzenia, które podłączone są przez HDMI. Po jej zakończeniu, możesz użyć swojego pilota Smart by kontrolować nie tylko telewizor, ale i również wszystkie podłączone urządzenia, które są zaznaczone niebieskim znacznikiem. Jeśli autodetekcja się nie powiedzie, możesz skonfigurować ją ręcznie. Zakończ konfigurację swojego dostawcy usług. Przeczytaj podsumowanie konfiguracji telewizora. Jeśli wszystko się zgadza, przejdź dalej. Dopasuj Smart Hub do swoich potrzeb, poprzez dodanie dodatkowych aplikacji na ekranie Pierwszy ekran. Przetestuj swój pilot, by sprawdzić czy jest kompatybilny z telewizorem. I gotowe! Po zakończeniu konfiguracji, możesz zacząć oglądać swój nowy telewizor.

Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Gdf570sxj0 Series

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Gdf570sxj0 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Gdf570sxj0 Series