Instalacja sterownika Beko Brfb1045wh

Instalacja sterownika Beko Brfb1045wh jest prosta i szybka. Aby zainstalować sterownik, należy najpierw pobrać go ze strony internetowej producenta i wykonać następujące kroki: 1) Uruchom program instalacyjny i postępuj zgodnie z instrukcjami. 2) Po zakończeniu instalacji należy otworzyć okno sterowników systemu Windows i wyszukać sterownik Beko Brfb1045wh. 3) Kliknij prawym przyciskiem myszy sterownik Beko Brfb1045wh i wybierz opcję "Zaktualizuj sterownik". 4) Po zakończeniu aktualizacji sterownika należy uruchomić ponownie komputer. Instalacja sterownika Beko Brfb1045wh powinna być teraz zakończona.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja sterownika Beko Brfb1045wh

Mając zgodny procesor graficzny i jego sterownik, możesz znacznie zwiększyć wydajność urządzenia podczas pracy w programie Lightroom Classic. Jeśli chcesz ręcznie zainstalować sterownik graficzny w systemie Windows dla programu Lightroom Classic, wykonaj czynności opisane poniżej. 

Ręczna instalacja sterownika graficznego Intel i NVIDIA w systemie Windows 10

Jeśli zalogujesz się na konto Gość lub Użytkownik standardowy, system Windows nie zezwoli na instalację sterownika. Niektóre organizacje nie zezwalają użytkownikom na regulację instalowanej zawartości, manipulację systemem oraz ustawieniami aplikacji. Możliwe, że instalacja sterownika w niektórych sytuacjach będzie wymagała udziału administratora.

 • Zainstaluj sterownik karty graficznej Intel
 • Zainstaluj sterownik karty graficznej NVIDIA
 • Przed rozpoczęciem instalowania sterownika karty graficznej

  Przed rozpoczęciem ręcznej instalacji sterownika karty graficznej na urządzeniu zaleca się utworzenie kopii zapasowej woluminu rozruchowego. Więcej informacji znajdziesz w artykule Jak utworzyć obraz systemu operacyjnego w systemie Windows 10.

  Zainstaluj sterownik karty graficznej Intel

  Aby zainstalować sterownik karty graficznej Intel w urządzeniu z systemem Windows, wykonaj poniższe czynności. 

  1. Wyjdź z aplikacji firmy Adobe obecnie uruchomionych na komputerze stacjonarnym.

  2. Kliknij tutaj, aby pobrać sterownik wersji 27. 20. 100. 8476 zakwalifikowany przez firmę Adobe jako bazowy.

   Firma Adobe zaleca, aby korzystać ze sterownika w wersji 27. 8476 lub nowszej.

   W przypadku większości użytkowników wymagane jest przeprowadzenie ręcznej instalacji. Obejmuje to odinstalowanie sterowników dostarczonych przez producenta komputera przed zainstalowaniem nowych sterowników. Firma Adobe zaleca, aby najpierw wykonać kopię zapasową systemu. Instrukcje firmy Intel dotyczące ręcznego instalowania sterowników można znaleźć tutaj.

   Jeśli masz już zainstalowany ogólny sterownik Intel, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby go zaktualizować.

   Rozpakuj pobrany plik zip, a następnie kliknij dwukrotnie rozpakowany plik sterownika (nazwa pliku: igxpin. exe).

   Kliknij Tak, gdy wyświetlony zostanie monit o zezwolenie kontroli konta użytkownika.

   Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie instalacji.

   Po instalacji sterowników kliknij opcję OK, a następnie kliknij opcję Dalej, aby uruchomić ponownie komputer.

   Uruchom ponownie urządzenie, nawet jeśli podczas instalacji nie został wyświetlony monit o takie działanie.

  Zainstaluj sterownik karty graficznej NVIDIA

  Firma Adobe zdecydowanie zaleca korzystanie z najnowszych sterowników Studio Driver udostępnionych przez firmę Nvidia. Informacje na temat aktualizacji sterowników i nie tylko można znaleźć w dokumentacji firmy Nvidia.

  Ponadto firma NVIDIA wycofała wsparcie dla mobilnych procesorów graficznych Kepler. Jeśli korzystasz z takich urządzeń, raport zgodności systemu w programie Premiere Pro 14. 0 ostrzega o konieczności aktualizacji sterownika. Dla tej serii nie ma jednak aktualizacji sterowników. Więcej informacji można znaleźć w dokumentacji firmy Nvidia.

  Wskaż markę i model karty graficznej firmy NVIDIA, zanim pobierzesz dostosowany sterownik, aby mieć pewność jego zgodności ze sprzętem.

  Aby ręcznie zainstalować sterownik karty graficznej NVIDIA na komputerze, wykonaj poniższe czynności.

  Firma NVIDIA przestała udostępniać sterowniki Studio Driver dla starszych procesorów graficznych (seria 9 lub niższa). Jednak najnowsze sterowniki Game Ready Driver są nadal dostępne i można je zainstalować ze strony Pobieranie sterowników Nvidia.

  Wykonaj poniższe czynności, aby pobrać i zainstalować sterownik Nvidia.

  Wyjdź z aplikacji firmy Adobe obecnie uruchomionych na komputerze stacjonarnym.

  Potwierdź posiadany typ sterownika. Masz do wyboru opcję Standard i DCH. Aby ustalić typ sterownika, otwórz Panel sterowania NVIDIA i kliknij opcję Informacje o systemie w lewym dolnym rogu. W oknie dialogowym Informacje o systemie znajdź typ sterownika obok pola Typ sterownika. Jeśli nie widzisz pola, najprawdopodobniej używasz standardowego sterownika. 

 • Sterowniki ekranu NVIDIA DCH są obsługiwane w systemie Windows 10 x64 od aktualizacji z kwietnia 2018 roku (wersja 1803 OS, kompilacja 17134) i w późniejszych wersjach. Wybierz łącze, aby dowiedzieć się więcej o typach sterowników.
 • Odinstaluj sterownik Nvidia zgodnie z tymi instrukcjami.
 • Przed pobraniem i zainstalowaniem sterowników Nvidia wykonaj poniższe czynności, aby wybrać odpowiednie sterowniki dla procesora graficznego firmy Nvidia.
 • Wybierz typ sterownika Windows pokrywający się z typem wybranym w kroku 2.

  Wybierz typ pobierania najlepiej odpowiadający typowi produktu wybranemu w kroku 3:

 • W przypadku karty graficznej Quadro wybierz opcję Optimal Driver for Enterprise (ODE)
 • W przypadku kart graficznych GeForce lub TITAN wybierz Studio Driver (SD)
 • Wybierz odpowiedni Język.

  Kliknij opcję Szukaj, a nastąpi przeniesienie do odpowiedniej strony. Kliknij opcję Pobierz, aby pobrać instalator sterownika.

  Po pobraniu instalatora sterownika kliknij dwukrotnie plik. exe instalatora, aby rozpocząć instalację zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym artykule Nvidia.  

  Sprawdź, czy sterownik został zainstalowany

  Aby sprawdzić, czy instalacja sterownika powiodła się, wykonaj następujące czynności: 

  Uruchom Menedżera urządzeń. W systemie Windows 10 kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Start lub otwórz menu Start i wyszukaj pozycję Menedżer urządzeń. Przejdź do sekcji Karty graficzne.

  W menu Menedżer urządzeń dwukrotnie kliknij zainstalowaną kartę graficzną.

  Sprawdź, czy wartości w polach Wersja sterownika i Data sterownika są prawidłowe.

  Sprawdzanie wersji i daty sterownika (zrzut ekranu zostanie zaktualizowany)

  Przede wszystkim musimy dokładnie wiedzieć, do jakiego urządzenia czy podzespołu szukamy sterowników. Załóżmy, że są to sterowniki do skanera, na przykład HP Scanjet 300. Sterowniki danego sprzętu powinny być dołączone na płycie CD wraz z instrukcją obsługi. Jeśli nie mamy napędu CD lub zgubiliśmy płytę, musimy znaleźć je sami w internecie.

  1. Wpisujemy w wyszukiwarkę internetową dokładną nazwę urządzenia i hasło sterowniki: HP Scanjet 300 sterowniki i szukamy. Na pewno od razu znajdziemy odpowiednią stronę. Najważniejsze, aby była to strona producenta. Klikamy na odpowiadający nam link.

  2. Teraz wystarczy odnaleźć na stronie link do sterowników czy oprogramowania i kliknąć na niego, aby przejść dalej.

  3. Podajemy, z jakiego systemu operacyjnego i z jakiej jego wersji korzystamy.

  4. Po chwili powinniśmy zobaczyć dostępne dla nas sterowniki lub oprogramowanie. Klikamy na przycisk uruchamiający pobierani.

  5. Po zapisaniu pobranego sterownika na dysku wystarczy uruchomić instalator i postępować według wskazówek.

  Jeśli na witrynach producenta nie znajdziemy aktualnych sterowników do naszego sprzętu dla naszej wersji systemu, na przykład dla Windows 10, a ostatnie dostępne są tylko dla Windows 7, możemy spróbować je zainstalować. W większości wypadków sprzęt powinien działać prawidłowo.

  Jeśli jednak nie będzie, nie mamy za dużego pola ruchu - urządzenie nie jest kompatybilne z nowym systemem operacyjnym i albo będziemy korzystać z niego w środowisku wirtualnym, albo wymienimy je na nowe, kompatybilne z najnowszym Windows.

  » Przeczytaj także: Co zrobić, kiedy komputer nie pozostaje w trybie uśpienia?

  fot. Maksym Yemelyanov | 123RF

  Znajdź najnowszy sterownik do swojego urządzenia

  Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

  Oprócz pobierania sterowników, możesz również uzyskać dostęp do plików XML Paper Specification, narzędzi do przełączania języków, narzędzi do naprawy połączeń sieciowych, pomocników do konfiguracji sieci bezprzewodowej i oprogramowania BRAdmin.

  Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

  Instalacja sterownika Beko Brfb1045wh

  Bezpośredni link do pobrania Instalacja sterownika Beko Brfb1045wh

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instalacja sterownika Beko Brfb1045wh