Informacje dotyczące konserwacji Fujitsu Lifebook B3000

Konserwacja Fujitsu Lifebook B3000 jest bardzo ważna, ponieważ pomaga zapewnić, że laptop będzie działał wydajnie i bezawaryjnie przez długi czas. Przy konserwacji należy regularnie sprawdzać i czyszczyć obudowę, wyczyścić klawiaturę, sprawdzić poziom naładowania baterii, wyczyścić porty USB, skontrolować stan systemu operacyjnego i uaktualnić wszystkie programy i sterowniki. Czyszczenie wymaga starannego wąchania, aby upewnić się, że wszystkie części są bezpieczne i czyste. Należy unikać używania silnych detergentów, które mogą uszkodzić laptop.

Ostatnia aktualizacja: Informacje dotyczące konserwacji Fujitsu Lifebook B3000

Lifebook TH90/P jest nowym laptopem konwertowalnym z Windows 8. 1, którego wyposażono w 13, 3-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IGZO.

Więcej

Pod koniec czerwca tego roku informowaliśmy o opóźnieniu tabletu TH40/D od Fujitsu. Urządzenie pojawi się jednak na rynku już na dniach.

Więcej

Fujitsu właśnie uruchomiło sprzedaż tabletu PC z Windows 7, o którym wspominaliśmy już w tym tygodniu. Okazuje się, że producent szykuje coś również dla fanów Androida. 7-calowy tablet PC od Fujitsu może być bliżej niż wam się wydaje.

Więcej

Nowy tablet PC marki Fujitsu jest iście wypasioną maszyną. Lifebook T901 ma na wyposażeniu typowe podzespoły, które znajdziemy w komputerach przenośnych. Cena nowego Lifebooka nie jest jednak najmniejsza.

Więcej

Nowy tablet Fujitsu jest z pewnością propozycją dla tych z was, którzy nie lubują się w maszynach z Androidem czy iOS, a ponadto szukają urządzenia wyposażonego również w pełną klawiaturę. Slider TH40/D już wkrótce pojawi się w sprzedaży.

Więcej

Digital Annealer

Digital Annealer to futurystyczne podejście do informatyki, które obejmuje korzyści płynące z komputerów kwantowych i klasycznych, mające na celu rozwiązanie najbardziej kompleksowych problemów, z jakimi mierzy się biznes.

Dane techniczne notebooka Fujitsu LifeBook A574:


Procesor: Intel Core i5 2, 7GHz model 4310M

Procesor 2 rdzeniowy 4 wątkowy.


Pamięć: 8196MB DDR3-SODIMM


Karta graficzna: zintegrowana Intel Graphics HD 4000

Dysk twardy: 240GB SSD (MOŻLIWOSĆ WYMIANY DYSKU TWARDEGO W KONFIGURATOZE! )

Napęd optyczny: BRAK! ZAŚLEPKA!

Złącza

 2 x USB 3. 0

2 x USB 2. 0

Audio (wyjście słuchawkowe i mikrofon)

1 x HDMI

1 x VGA (analogowe złącze do monitora D-Sub 15)

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej)

1 x złącze zasilacza sieciowego

Dodatkowe Informacje:

- Kamerka

- Bluetooth

- Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768 (HD)

- Wielkość matrycy: 15, 6"

- Status klawiatury: NIEOKLEJONA (zastosowane naklejki, nasz układ US)


Licencja
: Microsoft Windows 10 HOME dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOSĆ ZAMIANY NA WERSJĘ PROFESSIONAL, oraz zamiana wersji językowej W KONFIGURATORZE! ). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie!


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata!

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie laptopy wyposażone są w standard Wi-Fi co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Laptopy są z Europy zachodniej więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak aby był zachowany Nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne!

Serie biznesowe laptopów które oferujemy są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmacniane zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamanie ani popękane. Sprzęt na prawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z komputerem otrzymasz:
- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- zasilacz
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Informacje dotyczące konserwacji Fujitsu Lifebook B3000

Bezpośredni link do pobrania Informacje dotyczące konserwacji Fujitsu Lifebook B3000

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacje dotyczące konserwacji Fujitsu Lifebook B3000