Informacje Emerson Asco 290 Series

Emerson Asco 290 Series to innowacyjny system kontroli zapewniający zaawansowane zarządzanie zasilaniem w czasie rzeczywistym. Dzięki zastosowaniu inteligentnych czujników, system ten może monitorować, sterować i zarządzać zasilaniem w czasie rzeczywistym, aby zapewnić nieprzerwaną pracę i najwyższą wydajność. System wykorzystuje wirtualne przekaźniki, które monitorują i sterują zasilaniem, zapewniając zaawansowane funkcje zarządzania energią. System może być również wyposażony w oprogramowanie do analizy danych, aby umożliwić dostawcom usług energetycznych lepsze zarządzanie energią i obniżenie kosztów. Emerson Asco 290 Series dostarcza wysoce wydajnego, elastycznego i skalowalnego systemu kontroli, który może być dostosowany do potrzeb dostawcy usług energetycznych.

Ostatnia aktualizacja: Informacje Emerson Asco 290 Series

Dane techniczne:

 • Przyłącza gwintowane: 3/8” do 2 ½”, spawane, klamp
 • Przyłącza kołnierzowe PN16: DN25…DN50
 • Materiał korpusu: brąz lub stal nierdzewna
 • Materiały uszczelnień: PTFE
 • Dopuszczalne ciśnienie różnicowe: 0…16 bar
 • Temperatura medium -10 oC…+184oC

Podstawowe zastosowania:

Zawór typu 290 to jeden z najpopularniejszych na rynku zaworów pneumatycznych. Kątowa konstrukcja korpusu i pozycja trzpienia umożliwiają uzyskanie dużych prędkości przepływów. Mnogość wykonań pozwala na dostosowanie zaworu do różnych rodzajów medium oraz różnych aplikacji. Na zamówienie producent proponuje wersje zgodne z ATEX.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonej poniżej karcie katalogowej lub pod numerem telefonu: 22 868 58 58

Opis:

Asco Numatics proponuje szereg akcesoriów do zaworów pneumatycznych.

Zaliczają się do nich:

 • Pozycjonery
 • Ograniczniki ruchu tłoka
 • Płyta adaptera do montażu zaworów Namur
 • Różnego rodzaju układy sygnalizacyjne
 • Główki sterujące

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonej poniżej karcie katalogowej lub pod numerem telefonu: 22 868 58 58

Monitorowanie czasu i temperatury łatwo psujących się produktów podczas dystrybucji i magazynowania nie musi być męczące, skomplikowane ani kosztowne. Dzięki rejestratorom GO Logger można uzyskać wgląd w dane historyczne dotyczące transportu lub magazynowania, tak by wiedzieć, co dzieje się z towarami wtedy, gdy nie można już ich bezpośrednio nadzorować.

Dane te pozwalają określić obszary wymagające usprawnienia i zidentyfikować te problemy w łańcuchu dostaw, które mają wpływ na jakość produktów spożywczych i decyzje związane z bezpieczeństwem. Rejestratory GO są również dostępne w wersji z zaprogramowanymi zakresami temperatur i wizualnymi alarmami powiadamiającymi o przekroczeniu zaprogramowanych zakresów temperatury.

© RS Components Sp. z o. o.

ul. Domaniewska 48 02-672 Warszawa Polska

Informacje Emerson Asco 290 Series

Bezpośredni link do pobrania Informacje Emerson Asco 290 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacje Emerson Asco 290 Series