Cechy produktu Bosch Hba64b 5 Series

Cechy produktu Bosch HBA64B 5 Series obejmują szeroki zakres technologii i funkcji, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Urządzenie jest wyposażone w wysokowydajny procesor Intel Core i5, który zapewnia wydajną i niezawodną pracę. Wyposażony jest również w 8 GB pamięci RAM, co pozwala na wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w szybką pamięć flash o pojemności 256 GB, co zapewnia wyjątkowo szybkie ładowanie aplikacji i systemu operacyjnego. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w szybki i niezawodny system operacyjny Windows 10 oraz technologię Intel Wi-Fi, co pozwala na szybkie i niezawodne połączenie z Internetem.

Ostatnia aktualizacja: Cechy produktu Bosch Hba64b 5 Series

Aby zarejestrować urządzenie podaj E-numer i datę zakupu urządzenia, możesz wpisać także numer seryjny oraz numer FD. Wpisanie więcej danych o urządzeniu umożliwia branie udziału w akcjach i promocjach. Nasza wyszukiwarka tabliczek znamionowych pomoże Ci znaleźć te informacje na Twoim urządzeniu. W przypadku rejestracji większej liczby urządzeń, należy powtórzyć niniejszy krok dla każdego urządzenia oddzielnie. Możesz to zrobić klikając opcję "Dodaj kolejne urządzenie" na końcu poniższego formularza lub wracając do zakładki Moje urządzenia. Dziękujemy!

więcej

Proszę wprowadzić E-numer

Podane dane są niepoprawne

Niepoprawna liczba znaków

Wprowadź prawidłowy E-numer

To pole przyjmuje tylko cyfry

E-numer urządzenia nie istnieje. Sprawdź format dodawanego pliku. Tylko formaty. png i. jpg są akceptowane.

Problem techniczny. Spróbuj ponownie lub wpisz e-numer urządzenia ręcznie.

Proszę wybrać swoją grupę oraz typ produktu

Cechy produktu Bosch Hba64b 5 Series

Bezpośredni link do pobrania Cechy produktu Bosch Hba64b 5 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Cechy produktu Bosch Hba64b 5 Series