Biuletyn Instruktażowy Black And Decker Gt90

Biuletyn Instruktażowy Black And Decker GT90 to profesjonalna publikacja, która zawiera wszystkie potrzebne informacje do obsługi i naprawy wybranych produktów marki Black & Decker. Biuletyn zawiera szczegółowe instrukcje i diagramy naprawcze, które można wykorzystać do naprawy lub konserwacji urządzeń. Biuletyn Instruktażowy Black And Decker GT90 jest również wyposażony w porady dotyczące bezpieczeństwa i dane techniczne, aby użytkownicy mogli wykonać naprawy w sposób bezpieczny i skuteczny. Biuletyn Instruktażowy Black And Decker GT90 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnych informacji i porad dotyczących napraw i konserwacji swoich urządzeń marki Black & Decker.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn Instruktażowy Black And Decker Gt90

Rejestracja produktu

Uzyskuj ważne powiadomienia dotyczące wycofywania produktów, potwierdzenie własności Twojego produktu oraz skorzystaj z obsługi gwarancyjnej. Po prostu zarejestruj swój zakup BLACK+DECKER®.

Dowiedz się więcej

Części + Dokumentacja

Profesjnalne wsparcie. Wyszukaj przedstawicieli oferujących naprawy i części zamienne przez Internet.

Znajdź Części

Powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa + akcje wycofywania produktów

Twoje bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem
Mimo że, zdarza się to bardzo rzadko, czasami występują problemy z bezpieczeństwem dotyczące naszych produktów, wtedy pojawia się konieczność wycofania niektórych produktów z rynku. W takich przypadkach niezwłocznie przekazujemy konsumentom aktualne informacje dotyczące napraw i środków ostrożności.

Dowiedz się więcej

Znajdź sklep

Najbliższy sprzedawca BLACK+DECKER® jest tuż za rogiem.

Szanowni Państwo,

Zakończony właśnie kwartał, pomimo okresu wakacyjnego, z całą pewnością nie był sezonem ogórkowym dla krajowych instytucji finansowych. Byliśmy świadkami szeregu wydarzeń, które w istotny sposób wpływają na obraz nie tylko sektora bankowego, ale również szerokiego grona uczestników rynku finansowego, wliczając w to klientów detalicznych. Dlatego w bieżącej edycji Biuletynu Ryzyka nie mogliśmy nie podzielić się z Państwem komentarzem do tych wydarzeń.

W kontekście przeprowadzonego na koniec września przez BFG we współpracy z Systemem Ochrony Banków Komercyjnych procesu przymusowej restrukturyzacji Getin Noble Bank S. A., w obszernym artykule przybliżamy założenia tego narzędzia nadzorczego stosowanego przez organy resolution w krajach Unii Europejskiej. Warty odnotowania jest fakt, że największy jak do tej pory bail-in instytucji bankowej na naszym rynku nie był wystarczający do pokrycia strat i odbudowy kapitału banku, stąd potrzeba zaangażowania SOBK. Pozostające jeszcze przed nami tzw. trzecie oszacowanie udzieli odpowiedzi na pytanie czy wierzyciele banku w efekcie przymusowej restrukturyzacji znaleźli się w gorszej sytuacji w porównaniu do scenariusza ogłoszenia upadłości banku przez sąd.

Uzupełniając wątek resolution postanowiliśmy także podsumować dla Państwa Wytyczne EBA w sprawie poprawy możliwości przeprowadzenia skutecznej restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji, które wejdą w życie od 1 stycznia 2024 r. jako zbiór wymagań odnoszących się m. in. ciągłości operacyjnej, dostępu do infrastruktur rynku finansowego (FMI), przeprowadzenia umorzenia lub konwersji zobowiązań, reorganizacji działalności i komunikacji. 

Koniec września to także czas, w którym światło dzienne ujrzała mapa drogowa dla procesu zastąpienia wskaźnika WIBOR przez WIRON. EY od samego początku wspiera prace Narodowej Grupy Roboczej związane z przygotowaniem tego procesu. W Biuletynie dzielimy się z Państwem podsumowaniem kluczowych kamieni milowych, które zostały zaplanowane na najbliższe 2 lata w ramach tej kluczowej dla rynku reformy. Już w przyszłym roku powinniśmy zobaczyć pierwsze transakcje na instrumentach opartych o nowy wskaźnik.

Naszej uwadze nie umknęły również pojawiające się w przestrzeni publicznej pomysły dotyczące opodatkowania nadmiarowych zysków osiąganych przez przedsiębiorstwa w obecnych warunkach makroekonomicznych. W jednym z tekstów próbujemy odpowiedzieć na pytanie co wprowadzenie nowej daniny może oznaczać dla sektora finansowego oraz całej gospodarki.

Nie zabrakło także publikacji w stale budzących zainteresowanie tematach związanych z raportowaniem ESG, szacowaniem poziomu finansowania emisji w zakresie 3, rezerwami na straty kredytowe w bankach oraz regulacjami z obszaru AI. 

Wierzymy, że artykuły naszych ekspertów pomogą Państwu jeszcze lepiej przygotować się na nadchodzące zmiany i budować długoterminową wartości dla organizacji. Zapraszamy do lektury i kontaktu z nami.

Paweł Preuss
EY Partner, Lider Grupy Rynków Finansowych

Janusz Miszczak
EY Partner, Risk Consulting

Domowe Wyzwania

Jeśli możesz to sobie wyobrazić, możesz to stworzyćPomyśl o tym, co chciałbyś zmienić w swoim otoczeniu i po prostu to zrób. Szeroka gama elektronarzędzi BLACK+DECKER® daje Ci pewność wykonania każdego projektu, zaczynając od codziennych napraw domowych.Wybierz spośród narzędzi akumulatorowych lub sieciowych, zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci z łatwością i bez wysiłku zmienić Twoje plany w rzeczywistość. Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Biuletyn Instruktażowy Black And Decker Gt90

Bezpośredni link do pobrania Biuletyn Instruktażowy Black And Decker Gt90

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Biuletyn Instruktażowy Black And Decker Gt90